Šeštadienį „Žvaigždžių duetuose“ Marius Gelažnikas su savo partnere Baiba uždainuos latvių kalba. Jiedu atliks smagią dainą „Ieškome solistės“, apsirengę Betmano ir Moters katės kostiumais.

„Žvaigždžių duetų“ vakaras buvo skirtas parodyti savo talentus. Komisija, išgirdusi latvių kalba dainuojantį Marių , juokaudami abejojo, ar Marius iš tiesų dainavo latviškai.

„Aš latviškai nesuprantu, gal čia jis ne latvių kalba dainavo“, - juokėsi Valinskienė, abejodama Mariaus talentu. Tačiau Gelažnikas latviškai persimetė ir su Baiba, be to, komisijos nariams į pastabas atsakinėjo latvių kalba.

„Daina tikrai buvo latviška, bet latviškai nemoku. Tiesiog kartojau žinomus latviškus žodžius“, - prisipažino Marius. Nors šaunusis verslininkas prieš du dešimtmečius tarnavo seržantų mokykloje Latvijoje, Dobelės mieste, tvirtina, kad latviškai neišmoko.

„Kadangi talentų neturim, dainavom latviškai“, - juokėsi „Žvaigždžių duetų“ dalyvis.  

„Ne, ne, padainuoti latviškai – tikrai talentas, - prieštarauja Baiba Skurstene. – Marius labai stengėsi išmokti tarti specifinius garsus, kirčiuoti. Manau, kad 50 procentų jo dainavimo latviai tikrai suprastų“, - partnerio talentą gyrė latvė Baiba. Bet latvių kalbos,  kuria Gelažnikas bendravo su komisija nesuprato net Rygoje užaugusi atlikėja.Talentų vakaras „Žvaigždžių duetuose“ – šeštadienį nuo 18 val.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų