Pasaulinę šlovę pelnęs ledo šou „Disney On Ice“ pirmą kartą atvyks į Lietuvą.Kasmet visuose pasaulio žemynuose gastroliuojantis Volto Disnėjaus pasakų ledo šou įspūdingus pasirodymus „Siemens“ arenoje Vilniuje surengs vasario 14 ir 15 dienomis.

„Nuostabu, kad pagaliau ir Lietuvoje pristatysime šou, kuris yra puiki pramoga visai šeimai“, - teigė išskirtinę teisę kurti „Disney On Ice“ ledo šou turinčios kompanijos „Feld Entertainment“ vadovas ir savininkas Kennethas Feldas.  

Anot jo, vaikai yra neatsiejama šou dalis – jie džiaugiasi, juokiasi, pritaria šūksniais ir išgyvena kartu su savo mylimiausių pasakų herojais. „Visa tai „Disney On Ice“ ledo šou paverčia nepamirštamu reginiu“, - sakė K. Feldas.

„Džiugu, kad šią svarbią naujieną dideliems ir mažiems galime pranešti jau šiandien – garsiausio pasaulyje animatoriaus Volto Disnėjaus 107 gimtadienio dieną. Neabejojame, kad išskirtiniai „Disney On Ice“ ledo šou pasirodymai taps stebuklingu nuotykiu visai šeimai“, - sakė renginį organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ generalinis direktorius Renatas Načajus.

Bilietais į didžiausio pasaulyje ledo šou „Disney On Ice“ gastrolių pasirodymus bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ pradės prekiauti gruodžio 11 dieną, 10 valandą. Tik tą dieną bilietai, kurių skaičius yra ribotas, kainuos nuo 60 litų. Vėliau bilietai brangs.

REKLAMA

Lietuvoje „Disney On Ice“ ledo šou pristatys patį didžiausią kada nors sukurtą savo pastatymą – „Princess Classics“. Specialiai šiam šou buvo sukurta puošniausia ir įdomiausia scenografija: triguba besisukanti pilis, kuri transformuojama pagal septynias garsiausias Volto Disnėjaus pasakas. „Princess Classics“ prilygsta stebuklingam nuotykiui su septynių mylimiausių pasakų „Aladinas“, „Pelenė“, „Gražuole ir pabaisa“, „Undinėlė“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Mieganti gražuolė“ ir daugelio kitų istorijų herojais.


Rašyti komentarą...
C
Cika
2008-12-07 09:52:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
na labai fanas zaidimas as taip manau taipa taip ira labai smagus zaidimas as taip manicau
Atsakyti
0

c
cika
2008-12-07 09:56:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
na ka dau gau apieji pasakit tai ira zaidimas kaip ji acisusti as labai jo noru taiva na gi kaikas pasakikit kaip ji galima acisusti
ate rasikit iki pasimatimo
Atsakyti
0

C
Cika
2008-12-07 09:57:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
tava iki pasimatimo ate
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų