Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kokybišką lietuvišką muziką puoselėjantis festivalis „Tamsta“ muzika“ antrus metus iš eilės pakvies atvykti į vaizdingas Varėnos apylinkes.

REKLAMA

Festivalio organizatoriai ir šį kartą orientavosi į geriausias gyvą muziką propaguojančias lietuviškas grupes. Su lietuviais į sceną pakils švedų grupė „Little Dragon“. Šiemet taip pat išvysime „InCulto“ vyrukus, tarp Londono ir Vilniaus gyvenantį Jazzu ir Leono Somovo duetą, prieš keletą metų atgimusią madingąją „Empti“, legendines grupes BIX, „Antis“ ir „Poliarizuoti stiklai“.

REKLAMA
REKLAMA

„Kontrastinį dušą“ su sodrios ironijos doze surengs „Svastikos sukitės greitai“ su Algiu Ramanausku-Greitai, linksmą funky muziką dovanos „BrassBastardz“, „Bitės“ ir „Saulės kliošas“.

Gausų gerbėjų būrį jau turintys „Freaks On Floor“ pasiūlys dainų pluoštą iš neseniai pasirodžiusio debiutinio albumo. Gerokai pasipurtyti privers tūkstantines minias lengvai išjudinantys „G&G Sindikatas“ vyrai.

Skirtingai nei pernai festivalyje bus įrengta ir antroji „Tamsta“ Apple“ scena. Jai parinkta išskirtinė vieta tarp medžių, tad muzikos gerbėjai galės klausytis pamėgtų dainų tiesiog gulėdami hamakuose ar ant pievutės.

Į festivalį žiūrovai raginami važiuoti traukiniu. Organizatoriai garantuoja, kad su festivalio bilietu bus suteikta 50 proc. nuolaida traukinio bilietui.

FESTIVALIS LIETUVOJE

2010 07 30–31 Sala Dainų slėnis, Varėna

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų