Klubai „Pacha“ ir „Exit“ artėjantį savaitgalį šoks su Ignu, kuris tapo pirmuoju lietuviu, pasirodžiusiu didžiausiu planetos šokių muzikos renginiu vadinamo „Sensation“ scenoje.

Ignas Vilniuje praūžusio klubinio šou nuotaikomis spalio 10 d., penktadienį, dalinsis sostinės klube „Pacha“, šeštadienį – „Exit“ šokių aikštelėje, Kaune. Didžėjus Vilniaus publikai ruošia 6 valandų trukmės pasirodymą, o į Kauną trauks kartu su „Pacha“ rezidentu Recoco.

Netikėjo, kad „Sensation“ pasieks Lietuvą

„Pirmą kartą „Sensation“ energijos ragavau prieš ketverius metus Amsterdame. Jau tada susidūriau su baltų kelnių paieškos sunkumais, o 40 tūkstančių žmonių vienoje vietoje atrodė kaip tikras skruzdėlynas. Niekada nemaniau, kad pačiam teks groti „Sensation“, be to, netikėjau, kad šis renginys kada nors atkeliaus iki Lietuvos“, - sakė Ignas.

Kaip jam pavyko patekti tarp Lietuvoje įvykusio „Sensation“ didžėjų? „Paskambino organizatoriai, paprašė įrašyti ir atsiųsti savo miksą. Žinau, kad olandai klausėsi ir daugiau lietuvių darbų, džiaugiuosi, kad pasisekė būtent man“, - pasakojo didžėjus.

Organizatoriai suteikė laisvę rinktis

Anksčiau Ignui ne kartą teko girdėti gandų, esą „Sensation“ organizatoriai parenka didžėjams kūrinius, sudaro grojaraščius. „Nieko panašaus nebuvo. Tiesa, renginio pradžiai organizatoriai iš esmės norėjo deep house didžėjaus, tačiau man buvo suteikta visiška laisvė rinktis muzikos formatą“, - sakė Ignas.

REKLAMA

Pats didžėjus prieš renginį griežtai suplanavo savo pasirodymą – iš anksto sudėliojo kūrinius į „lentynas“. Tiesa, atsidūręs arenoje prieš valandą iki „Sensation“ starto, Ignas sako supratęs, kad gros taip, kaip pasakys nuotaika. „Maniau, kad po manęs grojęs Benjamin Bates nusuks sprandą už per daug energingą pradžią, tačiau ne – paspaudė ranką ir pagyrė“, - sakė Ignas.


Rašyti komentarą...
2008-10-08 13:39:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ignas the best...:) kaip didzejus ir kaip asmenybe gz!!!
Atsakyti
0

d
demesio IV
2008-10-10 00:49:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis viska pridavineja mentams. Kaziolas jis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų