Nekomercinio kino festivalis „Gala“ netrukus švęs savo pirmąją sukaktį – vasario 6-12 dienomis Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje įvyksianti šio festivalio filmų programa bus jubiliejinė – dešimtoji.

Vasario mėnesį festivalis Lietuvos kino mėgėjams parodys ir savo penkiasdešimtąjį filmą.

Šia proga vasario mėnesį žiūrovų lauks intriguojantis repertuaras, firminiai prizai ir galimybė iš interneto svetainės www.galafestivalis.lt parsisiųsti festivalio melodiją, kino teatruose skambančią prieš kiekvieną seansą. Šią melodiją praėjusiais metais specialiai „Gala“ festivaliui sukūrė viena populiariausių Lietuvos dainininkių Jurga ir grupės „Suicide DJs“ lyderis Vidas Bareikis.

Savo jubiliejinę savaitę festivalis kino mėgėjus nudžiugins vienu sėkmingiausių visų laikų norvegų filmų „Naujas pono Horteno gyvenimas“, nostalgiška vokiečių drama „Taikūs laikai“, amerikiečių juosta „Kur pasaulyje slapstosi Osama Bin Ladenas?“, kurią sukūrė dokumentiniu eksperimentu „Super didelis aš“ išgarsėjęs Morganas Spurlockas, ir kitais filmais.

„Savo pirmąją sukaktį paminėsime su kino gerbėjais, todėl kviečiame lankytis filmuose ir nusiteikti staigmenoms“, – šypsojosi antrus metus gyvuojančio „Gala“ festivalio direktorius Vaidas Stackevičius.

Į pirmuosius savo seansus „Gala“ kino festivalis žiūrovus pakvietė 2007 metų lapkričio mėnesį. Per pirmąjį sezoną buvo parodyti 37 filmai, kuriuose apsilankė daugiau kaip 10 000 žiūrovų, o festivalis pelnė kultūros leidinio „Pravdos“ prizą kaip geriausias metų kino naujokas.

REKLAMA

Antrąjį sezoną „Gala“ festivalis savo seansus pradėjo rodyti ne tik Vilniaus, bet ir Kauno bei Panevėžio publikai. Nuo šių metų pradžios festivalio programos reikia laukti pirmąją kiekvieno mėnesio savaitę. Kol kas populiariausiu antrojo sezono filmu galima vadinti vokiečių dramą „Vyšnių žydėjimas – Hanami“, kurios du specialūs seansai numatyti ir vasario mėnesio repertuare.

Kino festivalį „Gala“ organizuoja M.P.3 vadybos agentūros šiam projektui suformuota kompanija „ShowNet Entertainment“. Festivalio mecenatas – bendrovė TEO LT, AB, kurios teikiamos paslaugos – skaitmeninės televizijos GALA – vardas naudojamas šiame projekte.

Festivalio naujienas ir programą galima rasti interneto svetainėje www.galafestivalis.lt. Šioje svetainėje kiekvieną mėnesį taip pat vyksta ir populiariausių filmų rinkimai.Kadras iš kino filmo "Kur pasaulyje slapstosi Osama bin Ladenas?"


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų