Jo muzika skamba visur - nuo geriausių pasaulio klubų ir festivalių iki reklamų ir filmų garso takelių.

Penktus metus iš madingiausių didžėjų ir prodiuserių pasaulyje neiškrentantis King Unique vardas šiais metais vėl džiugina visus žemynus. Dar visai neseniai  jis grojo didžiuliame ture Australijoje ir N. Zelandijoje, o jau šį savaitgalį britas ruošiasi dviems savo ypatingiems pasirodymams Lietuvoje. Čia jo, kaip visada, laukia būrys ištikimiausių gerbėjų.

„The Killers“, „Jamiroquai“, „Underworld“, UNKLE, Tracey Thorn remiksų autorius šį penktadienį gyvai gros sostinės klube „Gravity“, o šeštadienį Kauno „Exit“. Dviejuose miestuose pirmą kartą bus pristatyta  King Unique programa kodiniu pavadinimu „Matt + Mac + Monome“. Vilniuje ir Kaune britui talkins bene stipriausias „Atari“ kumštis Ignas ir Kastis Torrau.

„Jo muzika visada yra ultra madinga“

Solinis Matt Thomas projektas King Unique Lietuvoje labai gerai žinomas. Bet dėl šio vardo, žinoma, alpsta ne tik Vilnius ir Kaunas, o ir Singapūras, Sidnėjus, Šanchajus, Lima, Osaka, Bogota, Londonas, Majamis ir šimtai kitų artimų bei tolimų linksmybių taškų. Ten, kaip ir pas mus, jis pasaulinio lygio diskotekų žvaigždė.

Šokinių hitų „Yohkoh“„Dirty“, „Sugarhigh“ autorius lyginamas tik su esminiais šokių muzikos viršininkais Sasha ar John Digweed. Nuo 2001-ųjų sprogstamuosius muzikinius užtaisus ruošiantis King Unique yra labai populiarus tarp įvairiausio plauko didžėjų ir prodiuserių. Jo kompozicijas bei remiksus galima išgirsti daugybėje rinkinių, o į savo miksus jį traukia visi nuo Sasha iki „Soulwax”, nuo Richie Hawtin iki Tiesto.

REKLAMA

„Geriausias dalykas apie King Unique yra tai, kad jo muzika visada ultra madinga, tačiau tuo pačiu metu išjudinanti, kaip kokie gerai pažįstami laiko patikrinti gabalai. Tai labai protingas balansas tarp underground ir klubinės šokių muzikos. Tuo King Unique ir yra unikalus“, - taip trumpai savo gerą bičiulį iš Britanijos pristato serijos šeimininkas Ignas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų