JAV lietuvė G. Smidt prisijungė prie „Eurovizijos“ finalininkų

Floridoje gyvenanti JAV lietuvė Greta Smidt šeštadienio vakarą nepateko į paskutinio „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio lyderių trejetuką. Tačiau kovo 3-iąją vyksiančiame atrankos finale ji pasirodys -19-metę atlikėją į jį pasiuntė mobiliųjų telefonų programėlės „Balsuok!“ vartotojai, pranešė lrytas.lt.

Naudodami šią programėlę visų keturių pusfinalių transliacijų metu žiūrovai galėjo pareikšti palankumą ar nepritarimą kiekvienos dainos kandidatūrai.

Taisyklės skelbė, kad į finalą pateks daina, kuri neįveikė pusfinalių barjero, tačiau jai skirti teigiami įvertinimai „Balsuok!“ programėlėje didžiausiu skirtumu nusveria neigiamus.

„Vakar paaiškėjo, kad šio balsavimo laimėtoja yra Greta. Sveikiname ir laukiame jos finale“, - lrytas.lt patvirtino Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.

Į finalą nepatekę atlikėjai dar gali tai padaryti, jei sulauks didžiausio palaikymo atrankos partnerių rengiamuose balsavimuose.

Kelis atlikėjus į finalą pakviesti turi teisę ir patys atrankos rengėjai, bet A. Giržadas teigė, kad šia galimybe tikriausiai nebus pasinaudota.

REKLAMA

Antrus metus iš eilės atrankoje dalyvaujanti G. Smidt atlieka dainą „The One“. Paskutiniame atrankos pusfinalyje šis kūrinys užėmė septintąją vietą.

ELTA jau skelbė, jog šeštadienį paaiškėjo dar trys nacionalinės „Eurovizijos“ finalo dalyviai - tai Donny Montell, Simona Milinytė ir grupė DAR. Jie papildė finalininkų sąrašą, kuriame iš ankstesnių trijų pusfinalių vietas buvo užsitikrinę devyni atlikėjai.

„Eurovizijos“ finalininkų sąraše jau buvo pirmojo pusfinalio nugalėtojai Beissoul, „The Independent“ ir „Multiks“, antrajame pusfinalyje geriausiai pasirodę Vytautas Matuzas, „Alive Way“ ir Katažina bei trečiajame pusfinalyje sužibėję Monika, „Vig Roses“ ir „Bekešo vilkai“.

Ne pirmą kartą „Eurovizijoje“ dalyvaujantis Donny Montell, arba Donatas Montvydas, šiemet pasirodęs ketvirtajame pusfinalyje, buvo absoliutus ne tik žiūrovų (6541 balsas), bet ir komisijos (50 balsų) favoritas, po aukščiausią įvertinimą gavęs iš visų komisijos narių. Tokio komisijos palankumo nepatyrė joks kitas 2012 m. nacionalinės atrankos dalyvis.

Kas atstovaus Lietuvai 57-ojoje „Eurovizijoje“ Azerbaidžano sostinėje Baku gegužės mėnesį, paaiškės kovo 3 dieną įvyksiančiame finale.


Rašyti komentarą...
s
saunu
2012-02-27 12:25:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
tegu dalyvauja vaikas, lietuvaite, sekmes !
Atsakyti
0

d
debesis
2012-02-27 12:28:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
SEKMIUKO LINKIME !!!
Atsakyti
0

U
Ugne
2012-02-28 23:46:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
VALIO!!!!!!!!!!! GRETA PATEKO I FINALA!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų