Šį šeštadienį  LNK projekte „Žvaigždžių duetai“ skambėjo populiariausios visų laikų duetų atliktos dainos.

Mariaus Gelažniko ir Baibos duetui, kartu su kitomis dviem poromis surinkusiam maksimalų komisijos balsų skaičių, nepavyko likti projekte. Žiūrovai jiems skyrė mažiausiai balų, nesusižavėję lovoje atliktu numeriu. Ir nors Marius Gelažnikas sakė, kad Baibą įsivilioti į lovą nebuvo lengva, jo pastangas įvertino tik komisija.

Tuo metu aktorius Marius Jampolskis su Irūna ir vėl išplėšė pergalę. Maksimalų balsų skaičių jiems skyrė ir komisija, ir interneto lankytojai.

Žiūrovų simpatijos šįkart nesutapo su komisijos nuomone. Vitalijaus Cololo ir Natalijos Zvonkės duetas, prastai įvertintas komisijos, sulaukė daugiausia žiūrovų balsų. Galutinėje rezultatų lentelėje jie liko antri. Tretieji – Eglė Jackaitė ir Deivydas Zvonkus.

Priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje atsidūrė žurnalistė Akvilė Kavaliauskaitė ir Donatas Montvydas.Rašyti komentarą...
n
nika
2010-04-25 20:35:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu iš kur panelė Baiba galėjo gauti, o tiksliau "pavogti" paskutinės dainos žodžius, kuriuos parašė Vytukas, dalyvavęs projekte "Žvaigždžių vartai"? Kiek man ir kitiems žinoma,kad Vytukui ir Robertai nebuvo leista su šia daina dalyvauti TV3 sezono atidaryme. Na ir gerai, kad "iškrito", nėra ko savintis kas ne tavo! P.S. Šią dainą Baiba su Gelažniku atliko tragiškai!!!
Atsakyti
0

I
Ina
2010-04-26 08:53:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
atsibuskit,jau rytas
Atsakyti
0

J
Jurgita
2010-04-26 09:19:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila Baibos, kad su tokiu teko dainuoti! Tokia simpatiska mergicka, o su tokiu nepraustaburniu suporavo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų