Įsibėgėja dalyvių atranka į trečiąjį auksinio balso konkursą „Triumfo arka“. Didžiulį populiarumą įgijęs projektas šiemet sulaukė ypač daug norinčiųjų dalyvauti. Konkurso rengėjai pastebėjo, kad į vieną vietą norinčiųjų daugiau negu stojančiųjų į Lietuvos muzikos akademijos vokalo specialybę. Pasirodyti Lietuvos televizijos žiūrovams bei išbandyti jėgas tarp geriausiųjų nusprendė ir atlikėjai iš Kazanės, Rygos, Bukarešto. O Lietuvos frontą gins perspektyviausi Kauno, Klaipėdos, Panevėžio muzikinių teatrų, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro dainininkai bei „Triumfo arkos“ deleguoti dalyviai.

Viena iš projekto naujienų – „Triumfo arkos“ orkestras, kuriame grieš geriausi ir talentingiausi muzikantai, nemažą patirtį įgiję žinomuose orkestruose. Muzikantų paradui vadovaus temperamentingasis maestro Martynas Staškus, kurio virtuoziškumu jau spėjo įsitikinti konkurso dalyviai ir LTV žiūrovai. Aišku, prie orkestro vairo išvysime ir kitų dirigentų.

„Triumfo arka“ rudens sezoną pasitinka užsibrėžusi pagrindinį tikslą – suteikti žiūrovams pramogą ir puikių emocijų, klausantis aukščiausios klasės vokalo profesionalų.

„Triumfo arkoje“ skambės šedevrai: didžiausio populiarumo pasaulyje sulaukusios operų, operečių, miuziklų, roko operų arijos, muzikinių kino filmų garso takelių ištraukos.

Auksinio balso konkurso vedėjai – Laura Imbrasienė ir Giedrius Masalskis.

Kol kas „Triumfo arkos“ rengėjai laiko paslaptyje, kas kalbins atlikėjus ir praneš tiesioginio balsavimo rezultatus.

„Triumfo arka“ startuos spalio 3 d.


Rašyti komentarą...
k
klaida
2010-08-27 13:55:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia gi Jampolskis...
Atsakyti
0

g
guzikas
2010-08-27 17:41:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
apsirinka ir apsirinka tie žurnalistai. Nebeatpažįsta žmonių visai.
Atsakyti
0

A
Aš įsitikinusi
2010-08-27 23:16:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusišnekate į pievas, akis prasikrapštykite čia tikrų tikriausias Giedrius Masalskis,Astos Stašaitytės/Masalskienės sutuoktinis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų