Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį „Labas siaubukų“ apdovanojimų laurus nusiskynė blogiausias siaubo filmas, kuris taip ir vadinosi – „Pats blogiausias siaubo filmas“.

REKLAMA

Jo kūrėjai, vadovaujami Dovydo Sidabro, norėjo parodyti kitą siaubo filmuose besivaidenančių herojų asmenybės pusę. Žiūrint šį siaubuką nereikia nustebti, jei, vonioje pametus kempinę, ją mandagiai paduos šalta, pamėlusi ranka.

Rugpjūčio 29 dienos vakarą Mokytojų namų kiemelyje buvo apdovanoti geriausi siaubo filmų festivalio „LABAS Siaubukai“ dalyviai. Siaubo nuotaiką apdovanojimams suteikė Šarūno Kirdeikio zombių choreografija Maiklo Džeksono „Thriller“ motyvais. Iš scenos pabėgus visiems siaubūnams, „Bitės“ direktoriaus pavaduotojas įvaizdžiui ir komunikacijai Gary McGuire, taip pat žinomas kaip Scary Gary, paskelbė, kad pas šių siaubūnų nuolatinius palydovus Transilvanijos gyventojus keliaus geriausio siaubuko „Pats blogiausias siaubo filmas“ kūrybinė grupė.

REKLAMA
REKLAMA

Palaikymo šūksnių, siaubo klyksmų ir bauginančio riaumojimo šis siaubukas sulaukė net juodiems debesims aptraukus Vilniaus dangų ir sunkiems lietaus lašams pasiekus žemę. Į lietpalčius susisupę siaubo filmų gerbėjai gausiai rinkosi į siaubo filmukų festivalio „Labas Siaubukai“ uždarymą.

„Jau išgirdus pirmą nugalėjusio siaubuko pavadinimo raidę lyg vorai per nugarą nubėgo – neišpasakytas šiurpas. Klykti pradėjome, kai galiausiai iš tiesų suvokėme, jog tai mes nugalėjome!”– džiaugėsi „Pačio blogiausio siaubo filmo“ kūrybinės grupės vadovas D. Sidabras. – „Jau filmuodami savo siaubuką paranormaliai žinojome - į Transilvaniją pasiimsime česnakų ir ryškiai rožinių drabužių ir taip kovosime su kraštovaizdžio niūriais siaubais.“

Daugiau nei 300 siaubukų varžėsi 8 kategorijose, o juos vertino kompetentinga siaubo ir kino ekspertų komisija - aktorius Giedrius Savickas, režisierius Simas Aškelavičius, „Pravda 1 minutė“ laimėtojas Tadas Vidmantas ir Scary Gary. Režisierius Tadas Vidmantas, sakydamas sveikinimo kalbą, teigė, jog Lietuva jau atrado savo kino žanrą – tai visai ne komedijos, o siaubo filmai. Pateikiame siaubingai perspektyvių kino darbų sąrašą:

REKLAMA
REKLAMA

„Pats blogiausias siaubo filmas“ – Geriausias siaubukas

Dalius Baranauskas – Geriausias siaubuko režisierius

„Šakutės žudikės“ – Linksmiausias siaubukas

„Secret“ – Siaubiausias siaubukas

„17.34“ – Siaubingiausias scenarijus

„Priklausomybė“ – Mobiliausias siaubukas

Jūratė Misiunytė – Geriausia siaubuko aktorė

„Vietinis“ aktorių ansamblis – Geriausias siaubuko aktorius

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų