REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lapkričio 7-ąją naujojo nuotykinio lietuviško kino filmo apie Tadą Blindą kūrėjai atskleis legendomis apipintą svieto lygintojo kilmę. Į klausimą, ar iš tikrųjų lietuviškasis Robinas Hudas egzistavo, bus atsakyta filmo „Tadas Blinda: pradžia“ anonso premjeroje.

REKLAMA
REKLAMA

Filmo, kuris dar neprasidėjus filmavimui susilaukia didelio dėmesio, anonse nusifilmavo tikra Tado Blindos proproproanūkė.

REKLAMA

„Tadas Blinda ateina pas žolininkę, kad ši jam išburtų ateitį. Ir pradeda matyti ateities vaizdus...“

Tik tiek anonso siužeto išduoda kino filmo apie Tadą Blindą kūrėjai, paliekantys intrigą dėl 21-erių Tado Blindos proproproanūkės Gretos pasirodymo.

„Dalis legendinio „Tado Blindos“ serialo žiūrovų mano, kad jis buvo tik romano puslapiuose, o vėliau seriale egzistavęs herojus. Tokia klaidinga nuomonė susidariusi dėl visų neįtikėtinų Blindos nuotykių, kurie iš tiesų yra rašytojo Rimanto Šavelio kūryba.

REKLAMA
REKLAMA

Nors daug tikslių šios asmenybės gyvenimo faktų nėra žinoma, bet yra išlikusi jo giminė, gyvenanti toje pačioje vietovėje, kur gyveno T. Blinda.

O tikra jo proproproanūkė, pasirodysianti filmo anonse – geriausias įrodymas, jog Tadas Blinda buvo realus asmuo“, – apie pasirinkimą filmuoti T. Blindos giminaitę pasakojo projekto prodiuseris Žilvinas Naujokas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Poros minučių anonse dominuoja bendros scenos, mat filmo aktoriai dar tik renkami. Nors pati kino juosta dar nepradėta filmuoti, tačiau žiūrovai išvys tas vietas, kuriose vyks būsimojo filmo veiksmas.

Filmo „Tadas Blinda: pradžia“ anonsas išsiskirs itin aukšta kokybe – jis nufilmuotas naujausia skaitmenine kino kamera. Tai bus pirmasis lietuviško filmo anonsas itin kokybišku skaitmeniniu 4k vaizdo formatu.

REKLAMA

„Iki šiol lietuviškų filmų anonsai dažniausiai būdavo 2k vaizdo formato, kaip, beje, ir daugelio užsienio filmų anonsai. Aukštos kokybės 4k vaizdo formatas naudojamas retai – tokie buvo „Žiedų valdovo“ ir paskutiniosios „Betmeno“ dalies anonsai“, – gera anonso vaizdo kokybe džiaugiasi filmo kūrėjai.

„Tado Blindos: pradžios“ anonso režisierius – AXX trumpametražių filmų festivalių dalyvis ir prizininkas režisierius Šarūnas Mikulskis.

REKLAMA

Muziką filmo anonsui kūrė novatoriškas kompozitorius Linas Rimša. Operatorius – Rytis Kurkulis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų