Jono Meko vizualiųjų menų centre Vilniuje pirmadienį bus pristatytas vasarą Lietuvoje praūžusio didžiausio Baltijos šalyse festivalio "Be2gether" akimirkas įamžinęs kino filmas.

Kaip pranešė renginio organizatoriai, filmo premjeroje žiūrovai galės ne tik dar kartą išvysti įsimintiniausias festivalio akimirkas bei apsilankyti renginio užkulisiuose. Muzikos ir meno festivalį savo kameromis fiksavo žurnalistai Martynas Starkus, Jonas Banys bei VRS grupės režisierius Jonas Juozapaitis, kurie šį įvykį bandė parodyti iš trijų skirtingų kampų.

"Filme "Be2gether" festivalis rodomas žmonių, gyvenančių Norviliškėse, festivalio dalyvių bei muzikantų ir organizatorių akimis", - pranešime spaudai cituojamas filmo prodiuseris M.Starkus.

Festivalio rengėjai kol kas neatskleidžia, ar nemažai dėmesio visoje Europoje sulaukęs festivalis Norviliškių pievoje griaudės ir kitais metais.

"Festivalis iš tiesų įrodė, kad mes mokame būti kartu geroje muzikoje su daug neįkainojamų emocijų ir mes nuoširdžiai džiaugiamės ta šilta atmosfera, kuri tvyrojo Norviliškėse. O ar kitą vasarą įvyks antrasis Be2gether priklauso ne tik nuo mūsų", - kalba festivalio organizatorius Giedrius Klimkevičius.
 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų