Filharmonijoje Čiurlionio kvartetas

Vasario 4 d., trečiadienis, 19 val., Filharmonijos Didžioji salėje vyks kamerinės muzikos koncertas, kuriame pasirodys ČIURLIONIO KVARTETAS:

ANTANAS TALOČKA (klarnetas),

ŠARŪNAS KAČIONAS (fagotas)

DONATAS BAGURSKAS (kontrabosas),

STEPONAS EINIKIS (valtorna)



Programa:
WOLFGANG AMADEUS MOZART – Styginių kvartetas d-moll, KV 499; TEISUTIS MAKAČINAS„Atspindys“ dviem smuikams, altui ir violončelei; PHILIP GLASS – Styginių kvartetas Nr. 2, „Company“; FRANZ SCHUBERTOktetas F-dur, D. 803.


„…Nuo pat pirmų akimirkų publika buvo sužavėta idealiai tolygaus visų instrumentų skambesio... Temos kontūrai, veržli linija, gyvas ritmas ir tempas, garso efektai – visa tai buvo ekspresyviai perteikta skoningu stiliumi. Mes tiesiog stebėjomės garso spalvų įvairove. Tokius subtilius atspalvius gali išgauti tik talentingų artistų rankos!..“

Puikūs, kaip šis iš Vengrijos, atsiliepimai lydi dažnus Čiurlionio kvarteto pasirodymus garsiose užsienio salėse, tarptautiniuose festivaliuose.

Lietuvos klausytojams ansamblis yra pateikęs įsimintinų ir netradicinių muzikinių projektų: jis pagrojo puikias Lotynų Amerikos kompozitorių, indų muzikos programas, koncertavo su liaudies dainų atlikėja V. Povilioniene, džiazo muzikantais P. Vyšniausku, P. Jaraminu, D. Pulausku, „Velnio nuotakos“ autoriumi V. Ganelinu bei perkusijos meistru A. Gotesmanu. Pernykščiai Čiurlionio kvarteto koncertai Lietuvoje ir svetur buvo skirti kolektyvo kūrybinės veiklos 40-mečiui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų