Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus kokybiškos muzikos mėgėjai trina rankomis – grįžta ruduo, o su juo baigiasi ir mylimiausio gyvos muzikos klubo „Tamsta“ vasaros atostogos. Kaskart vis naujas linksmybių aukštumas pasiekiantis klubas savo 6-ąjį sezoną pradeda viliokiškai – ant scenos lips koketiškos „Puppini Sesės“, kurios ne tik leis pamiršti laiką, bet ir privers dūsauti iš malonumo ar net šokti iki paryčių.

REKLAMA

Minią festivalyje „Tamsta“ muzika 2010“ šokdinusi žavi trijulė: Monika Liubinaitė, Rūta Švipaitė ir Indrė Jurgelevičiūtė, jau ne kartą įrodė, kad turi kuo apkerėti. Be to, vokalistės visuomet užanty atsineša vieną kitą staigmeną. Kokia ji šįsyk? Ateikite rugsėjo 2-ąją ir pamatysite.

Dviejų bričių ir italės trio „The Puppini Sisters“ įkvėptos lietuvaitės „Tamstos“ svečiams patieks unikaliai atliekamus kūrinius, kurie leis pasijusti tarsi gyventumėte 1940-aisiais. Šurmulys, juokas, retro persunkta muzika, šokis, nauja pažintis... Galbūt kadaise dar prieš Pirmąjį pasaulinį karą taip su močiute susipažino jūsų senelis vokietis?

REKLAMA
REKLAMA

Žinoma, jei taip ir nebuvo, galite pamaitinti vaizduote įsivaizduodami romantikos ar vieną naktį trukusio vėjavaikiškumo prisunktą romaną. Įsijausti į dainų diktuojamą laikmetį pagelbės ir meistriškai koncertui pasiruošusios „Puppini Sesės“, kurios niekuomet nepraleidžia progos pasipuikuoti skoninga ir elegantiška scenine apranga.

Džiuginti ištikimų gerbėjų ir stebinti klubo naujokų grįžtanti „Tamsta“ abejingų nepaliks, nes viena aišku, kad atidarytas sezonas truks ilgai, tad ir švęsti atidarymą reikia iš širdies. „Puppini Sesių“ koncerte bus banguojančio svingo, aistrą kaitinančios burleskos, jausmingo retro ir kandaus avangardo tad tiks kiekvienam!

Po stipraus starto „Tamstoje“ tarsi iš gausybės rago pasipils vienas už kitą geresni koncertai rugsėjo 8-ąją klausytojus džiugins akustinis Jurgio Brūzgos ir Andriaus Murencevo duetas, rugsėjo 9-ąją į sceną lips geros nuotaikos ir džiazo vibracijų kupini „Jing'a'ling“, o rugsėjo 11-ąją visiems „stogą nuneš“ vieninteliai ir nepakartojami „Happyendless“ vyrukai.

Iki rugsėjo pabaigos taip pat galėsite išgirsti pripažintą ir pamiltą „Norah Jones project“, svinguojančius „Rhythm Junkies“, mėnulio pasakas išmanančią Aliną Orlovą ir nepakartojamus „Baltic Salsa Orchestra“. Sunkiausia – išsirinkti mėgstamiausius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų