REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Iki „Eurovizijos“ finalo liko visai nedaug laiko ir kai kurios grupės dar stengiasi pasinaudoti paskutinėmis galimybėmis garsiai paskelbti visam pasauliui apie save. Iš anksto patekę į finalą, kaip vieni iš penkių geriausių praėjusių metų dalyvių britai išvengė pasirodymo pusfinalyje ir sutaupė nervų šalies „Eurovizijos“  fanams, tačiau žiniasklaidoje apie jų atstovus, grupę „Blue“ nebuvo girdėti beveik nieko.

REKLAMA
REKLAMA

Idant ištaisytų tokią nevisai dėkingą jiems padėti „Blue“ vyrukai nusprendė visiškai nuogi pasirodyti homoseksualų žurnale „Attitude“. Tiesa, tai dar ne viskas, ką gali žinomos britų grupės vaikinai. Tuo atveju, jei laimės „Eurovizijos“ dainų konkursą jie pažadėjo nuogi nusifotografuoti dar kartą.

REKLAMA

Kaip dienraščiui „Daily Star“ sakė vienas iš grupės narių Antony Costa: „Jei laimėsime, vėl išsirengsime. Ir, suprantama, visi bus pakviesti į mūsų pergalės šventimą. Prieš konkursą neturėjome reklaminei kelionei po Europą, tačiau jei mes laimėsime, tą būtinai padarysime“.

Visi keturi grupės vyrai pozuoja tokie, kokius juos sukūrė Dievas. Duncanas Jamesas, kuris pats yra biseksualus, paaiškino: „Parodysiu viską. Esu visiškai patenkintas savo vyriškumo dydžiu“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų