„Atari“ didžėjai vasarą uždarys Panevėžyje

Rugpjūčio 29 d. Panevėžio naktis skambės garsiai. Į Aukštaitijos sostinę ir čia esantį „VIP“ klubą atkeliauja didžiųjų Lietuvos klubų didžėjai rezidentai. Kauno „Exit“ ir Vilniaus „Pacha“ atstovaus Ignas ir Andrius Rio.Bus pratęstos gražios tradicijos

Renginių agentūros „Atari“ organizuojami renginiai Panevėžį aplanko nuolatos. Tarp šią vasarą „VIP“ klubo agendą jau papuošusių vardų – ne tik lietuviai Kastis Torrau, Andrius Rio, Donatello, St.Stereo, bet ir švedas Parham.

Paskutinį vasaros šeštadienį klubo „VIP“ erdvę progressive trance ir tech-house garsais nuspalvins Ignas. Švelnesniu uplifting house skambesiu jam pritars Andrius Rio. Abu didžėjai beveik kiekvieną savaitgalį šokdina didžiųjų Lietuvos klubų, Kauno „Exit“ ir Vilniaus „Pacha“, aikšteles. Vasarą juos neretai buvo galima pamatyti ir Palangos klube „Honolulu“, kur vasarą praleido „Exit“ dvasia.

Ignas – vienintelis Lietuvos atstovas „Sensation White“

Ignas rudenį pasitinka džiugiomis naujienomis savo gerbėjams. Vienas populiariausių šalies didžėjų tapo vieninteliu Lietuvos atstovu rugsėjo pabaigoje „Siemens“ arenoje griaudėsiančio „Sensation White“ didžiojoje scenoje. Visame pasaulyje žinoma ir dešimtis tūkstančių klubinėtojų surenkanti šokių muzikos fiesta mūsų šalyje bus rengiama pirmąsyk. Ji lietuvius stebins ne tik sau įprasta balta spalva ar šou programa, bet ir dar negirdėtų atlikėjų pasirodymais. Klubinių renginių agentūros „Atari“ vadovas papildė įspūdingą renginyje dalyvausiančių didžėjų sąrašą, kuriame puikiuojasi žinomų užsienio didžėjų vardai, tarp kurių – Fedde Le Grand ar Marco V.

REKLAMA

Andrius Rio – house šiluma, gimusi Panevėžyje

Antrasis vakaro didžėjus nors ir atvyksta iš Vilniaus, širdyje yra tikras panevėžietis. Gimęs ir augęs Aukštaitijos sostinėje, Andrius kiekvieną kartą čia grįžta su dideliu malonumu bei noru nustebinti kraštiečius. Didžiausias jo ginklas – rankas šokių aikštelėje į viršų keliantys house muzikos garsai. Vilniaus „Pacha“ klube reziduojantis Andrius Rio šiais metais apšildė ne vieną žymų klubinės kultūros veikėją. Pasirodymai kartu su Dave Seaman ar Sandy Rivera įrodo panevėžiečio visapusiškumą. Geriausias savo savybes Andrius penktadienį žada pristatyti ir panevėžiečiams.


Rašyti komentarą...
t
tratata
2008-08-31 21:21:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
atari yra visiskas meslas ;)
Atsakyti
0

t
ttt
2008-09-01 17:36:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ignas yra narkotiku platintojas ir baisus nieksas kitu atzvilgiu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų