Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip gimtadienius švenčia tie, kuriais piktinasi, apkalba ir nemėgsta? Ar tokie žmonės apskritai sulaukia švenčių?

REKLAMA

Lapkričio 20 d. jau penktąjį  savo gimtadienį minėsiantis nemokamas jaunimo žurnalas „Pravda“, parodys, kokie svarbūs ir mieli gali būti net pikti žvilgsniai, blogi komentarai ir pagiežinga kritika.

„Leidinys, kuris nusprendžia pasivadinti „Pravda“, negali norėti tik patikti. Tai tarsi ateitum į pomidorų augintojų asociaciją ir pasakytum „mums patinka agurkai“. Po šito niekas neklausia, kokia tavo nuomonė apie pomidorus. 2004 metų lapkritį pirmą kartą pasirodęs žurnalas papiktino viskuo – tiek pavadinimu, tiek viršelio juodaodžiu, kuris išdrįso dėvėti marškinėlius su užrašu „lietuvis“, – atsiminimais dalijosi žurnalo „Pravda“ redaktorius Kristupas Sabolius.

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors pozityvių  atsiliepimų per šiuos metus taip pat netrūko, žurnalo redakcija sukaupė nemenką dėžę piktų laiškų, sukūrė  atskirą aplanką pagiežingiems elektroniniams laiškams ir kritikai, nekalbant apie nesibaigiančias komentatorių kritikos strėles. Visu šiuo sukauptu blogiu kaip tik ir galima bus pasimėgauti lapkričio 20 dieną gyvos muzikos klube „Tamsta“, Vilniuje.

Per penkis metus žurnalo kolektyvas spėjo ištraukti krūva naujų muzikantų į dienos šviesą. Blogiausiame metų gimtadienyje grosiantys jau legendiniai „Suicide Djs“, rokenroliniai „Flamingo“, karšti scenos naujokai „GeraiGerai & Miss Sheep”, scenoje spėjusi įsitvirtinti migloko• ir vis nepaliaujantis stebinti „Golden Parazyth“ negailės blogų žodžių apie žurnalo kolektyvą ir visą jų užvirtą peklą. Tiesa, cinizmą kolekcionuojantys „Pravda“ darbuotojai kol kas slepia likusį muzikantų sąrašą, tačiau įspėja, jog susirinkusieji šoks ir dainuos, kol tikrai pasidarys bloga.

REKLAMA
REKLAMA

Užantyje laikomi ir pykčio akmenys bei kelios staigmenos, kurių nesitikės net ir visko matę ar viską kritikavę žurnalo skaitytojai.

Visi blogai nusiteikę ir norintys sugadinti penktąjį žurnalo „Pravda“  gimtadienį jau greit galės įsigyti išankstinius bilietus – kad eilinį kartą nereiktų stovėti piktiems už durų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų