Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pastaraisias metais temos, kurių imdavosi grupė „Skylė“ savo kūryboje, buvo ganėtinai sudėtingos ir sunkiasvorės.

REKLAMA

„Tačiau kuo gilesni ir sudėtingesni išgyvenimai ruošiant rimtą programą, tuo labiau tai atlikus norisi atsipūsti ir nuveikti ką nors lengvai ir neįpareigojančiai“, sako kompozitorius ir grupės vedlys Rokas Radzevičius.

„Šį kartą apsižiūrėjome, kad nors koncertuose šviesių kūrinių ir netrūksta, tačiau praleidžiame linksmas dainas „kreivais“ tekstais, o jų nuo gyvavimo pradžios suskaičiuoti galima nemažai. Tad išsirinkę smagiausias, repetuojame naujos krypties koncertinę programą – „linksmai ir kreivai“, pasakoja skylėnų „pilkasis kardinolas“ klavišininkas Mantvydas Kodis.

REKLAMA
REKLAMA

Gerbėjams gerai žinoma daina apie vampyrą fermerį Ernestą, studento, sėdinčio „ant ledo“, išpažintis dainoje „Žiema“, hipiškos svajonės apie moterį be chalato iš „10 000 nuogų mėnulių“, užvedanti „Kulka Dumdum“ bei pankuojantys „Ubagai“... Dar vienas, autoironiškas, grupės „Skylė“ veidas, trypiančios klausytojų kojos ir plačios šypsenos – tokią viziją šį kartą siekia įgyvendinti grupė.

Geriausia data debiutuoti su šia netipiška programa muzikantams pasirodė juokų, išdaigų ir pokštų diena –balandžio pirmoji.  Pirmas linksmos programos koncertas įvyks klube „Tamsta“ Vilniuje, balandžio 1 d.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų