2007 m. liepos 14-22 d. vyks jau šeštasis Tėvynės sąjungos rengiamas dviračių žygis Lietuvos keliais keleliais.

Šios ekologinės transporto priemonės propaguotojas ir žygių idėjos autorius bei vadovas – Tėvynės sąjungos pirmininkas Andrius Kubilius - vasarą neįsivaizduojamas be dviračio.

Šiemet tradicinio dviračių žygio "Suk į dešinę" dalyviai, startavę Vilniuje, nuo Seimo rūmų, liepos 14 d, šeštadienį, 10 val., pasuks link Maišiagalos. Tą pačią dieną Širvintose susitiks su gyventojais, apžiūrės Šešuolėlių dvarą. Kitą dieną pro Želvą, Lyduokius, Kavarską pasieks Traupį. Liepos 16 d. Troškūnuose susitiks su gyventojais, pagerbs nacionalinio paveldo titulą įgijusį "siauruką" – vieną žygio atkarpą nuo Anykščių iki Rubikių važiuos siauruoju geležinkeliu. Toliau – Leliūnai, Antalgė, Utena, kur žygeivių vėl laukia susitikimas su gyventojais prie "Maximos" prekybos centro. Per likusias dienas keliauninkai pasieks Antalieptę, Dusetas, Zarasus, Salaką, Visaginą, kur susitiks su gyventojais, Dūkštą, Ignaliną, Ceikinius, Švenčionis ir pro Zalavą, Pavoverę ir Bezdonis grįš į Vilnių.

Iš viso planuojama sukarti per 600 km., į kelionę pasiruošę per 40 žygeivių. Labiausiai šis žygis masina jaunimą – jaunuosius konservatorius ir jų rėmėjus, bet jis paprastai pavilioja ir geroką keliavimo dviračiais stažą turinčius žmones. Žygyje dalyvaus Seimo nariai – Utenos apygardoje išrinktas Edmundas Pupinis ir Kauno rajone – Donatas Jankauskas. Kelionės metu vyks ne tik susitikimai su vietos gyventojais, bet ir ekskursijos po įdomias ir žymias vietas, bus rengiamos sporto varžybos. Vakarais – programa prie laužo su apylinkės žmonėmis.

Andriaus Kubiliaus vadovaujami Tėvynės sąjungos žygeiviai jau yra apkeliavę Žemaitiją, dalį Aukštaitijos, Dzūkiją ir Suvalkiją. Praėjusiais metais apvažiuota Šiaurės Lietuva.

Žygio tikslas – išgirsti Lietuvą, pamatyti Lietuvą, pabūti Lietuvoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų