Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gimtadieniai ir kitos šventės yra didelis iššūkis tėvams, nors parduotuvių lentynos ir lūžta nuo žaislų, tačiau, ką apie dovanas sako zodiako ženkliai? Puiki proga pasidomėti, kokią dovaną jūsų vaikui išrinktų astrologai.

Gimtadieniai ir kitos šventės yra didelis iššūkis tėvams, nors parduotuvių lentynos ir lūžta nuo žaislų, tačiau, ką apie dovanas sako zodiako ženkliai? Puiki proga pasidomėti, kokią dovaną jūsų vaikui išrinktų astrologai.

REKLAMA

Avinas

Mažieji Avinai nuo vaikystės trokšta savarankiškumo, turi savų interesų ir užsiėmimų. Jiems vienodai patinka ir dinamiški, judrūs žaidimai, ir ramus knygelių ar paveikslėlių vartymas. Todėl jūsų pasirinkimo galimybės išties plačios: tiks ir spalvingas kamuoliukas, ir triratukas ar dviratukas, ir gražios knygelės ir... namų sporto kampelis – juk vaikams kartais taip stinga judesio!  

Jautis

Net ir vaikystėje Jaučiai jau būna praktiški, ūkiški. Tikriausiai jūsų atžalėlei patinka žaisti su sniegu ar kapstytis smėlio dėžėje. Vyresnieji vaikai gali domėtis gėlininkyste bei namų aplinka. Todėl jūsų vaikui puikia dovana taptų neįprastas augalas (kad ir Oliziukas), rinkinys, kur galima pačiam sukurti vazoną gėlei. Taip pat jiems patiks žaisliniai namų apyvokos reikmenys, su kuriais galėtų imituoti suaugusiųjų darbus.  

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniai – smalsūs ir nenustygstantys vietoje. Jiems ne tiek svarbu pati dovana, kiek tai, kaip ir kur ji pateikiama. Geriausia, kai jos reikia ieškoti neįprastose vietose, jie susižavės gavę dovanėlę, įpakuotą į keletą dėžučių, tarp kurių bus priberta konfeti ar galima aptikti vieną kitą niekutį (kad ir spalvingų atvirukų, paveikslėlių). Idealu, jei turite galimybę padovanoti mažiesiems Dvyniams keletą smulkesnių dovanėlių, o ne vieną didelę. Tik paslėpkite jas skirtingose vietose.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Vėžiai – tai ženklas, po kuriuo gimę mažieji ypač linkę išsigalvoti neegzistuojančių draugų ar žaidimo partnerių. Todėl jiems labai tiks pasakos ar apysakos apie paslaptingus žmogeliukus (pvz. "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo"). Taip pat šie vandens ženklo vaikai dievina vandenį, tad labai nudžiugtų radę po eglute abonementą į baseiną ar bilietus į vandens pramogų parką. Tiesa, prie tokios dovanos labai tiks ir koks pliušinis žaisliukas ar lėlė.

Liūtas

Liūtams tiesiog būtina, kad juos girtų, jais žavėtųsi. Todėl žaislais vertėtų puoselėti jų talentus ir gabumus. Jei vaikui patinka piešti – neįkainojama dovana bus dailininko reikmenys, priklausomai nuo mažylio amžiaus (mažiausiesiems – guašas ar akvarelė ir didelio formato piešimo bloknotas, vyresniems – kad ir molbertas bei aliejiniai dažai). Jei nuo Liūtuko dainų seniai skamba visas namas – tiesiai į dešimtuką bus dainų knygelė ar bilietai į koncertą.

Mergelė

Mažosioms Mergelėms dažniausiai patinka tylūs, mąstymo ir dėmesio koncentracijos reikalaujantys žaidimai: galvosūkiai, dėlionės, konstruktoriai ir pan. Jie gali valandų valandas dėlioti kokį paveikslėlį, o kai darbas pavyks – patirs tikrą euforiją. Mergaitėms veikiausiai labai patinka rankdarbiai. Taigi jie tikrai įvertins kruopštumo ir atidumo reikalaujančias dovanėles, pavyzdžiui, rinkinį rankdarbiams.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklių aistra – minti mįsles, atskleisti pikantiškas paslaptis. Štai kodėl jiems puiki dovana – iliuzionisto atributika, mįslių knygelė ar leidinys, kuriame aprašomi įvairiausi triukai. Puiku, jei namuose apsilankęs Kalėdų Senelis pats parodytų ar išmokytų šį mažylį kokio iliuzijos triuko – tokios Kalėdos įsimintų ilgam. Be to, Svarstykliukai dažnai labiau už kitus vaikus mėgsta puoštis, tad deramai įvertins ir dovanų gautus aksesuarus, papuošalus.

Skorpionas

Tikriausiai smagiausias laikas jūsų vaikui – tas, kurį jis praleidžia vandenyje. O kad maudynės neprailgtų – padovanokite jam kuo įmantresnių vandens žaisliukų. Ir pasistenkite labai nepriekaištauti, kad po maudynių su žaislais vonia atrodo kaip po karo – vanduo yra Skorpionų stichija, jis jiems suteikia ne tik džiaugsmo, bet ir energijos. Ūgtelėjusius Skorpionus, kaip ir Vėžiukus, labai pradžiugintų bilietai į vandens pramogų parką.

Šaulys

Šio ženklo žmonės labiau už viską vertina laisvę ir aktyvumą. Todėl žiemos sporto inventorius – kaip tik tai, ko jiems labiausiai reikia. Slidės, pačiūžos ar bent jau patogios rogutės nudžiugins juos labiau, nei bet kas kita. Jei visa tai vaikas jau turi – neblogas pasirinkimas ir kas nors iš sporto reikmenų. O turistinės kelionės kelialapis Šauliuką apskritai kilstelėtų iki devintojo dangaus.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragiai išsiskiria praktišku mąstymu, taigi galima beveik garantuoti: jums neteks sukti galvos, ką padėti po eglute, jūsų mažylis jau užsisakė dovaną. O Ožiaragių interesų ratas – platus. Puikiai tiks kokia nors naudinga ir praktiška dovana – vaikiškas rinkinys voniai, žaisminga kuprinė, kūrybinis rinkinys, kur galima susimeistrauti kokį nors ir vėliau praversiantį daiktą. Šie vaikai taip pat įvertins technikos naujoves.

Vandenis

Vandeniai – tyrinėtojai, kuriuos vilioja tolimi kraštai, gyvūnų pasaulis. Be abejo, geriausia dovana jiems – naminis gyvūnas, tačiau kažin, ar jūs norėtumėte, kad jis tokią gautų. Jei nelabai – rekomenduojame išrinkti mažylį dominančios srities vaikišką enciklopediją ar atlasą, pažintinį kompiuterinį žaidimą. Vyresniems vaikams turėtų patikti geras detektyvas, kiek jaunesniems – galbūt pats metas susipažinti su sekliu Kaliu Bliumkvistu.

Žuvys

Tiek vaikystėje, tiek suaugę Žuvys – savo pasaulyje gyvenantys fantazuotojai  ir kūrėjai. Todėl šie mažyliai labai džiaugsis dovanų gavę namų teatrą ar teminį žaisliukų rinkinį (pvz. žaislinį piratų laivą, princesės rūmus su lėlėmis). Taip pat neliks be dėmesio ir stebuklinių pasakų knyga. Žuvų mažyliai neabejotinai susižavės su daiktu, turinčiu savo istoriją – papasakokite, kaip iki jo eglutės atkeliavo žaisliukas, kokią žinią jam pranešti norėjo, ir mažylis su naująja dovana taps tiesiog neišskiriamas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų