• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Besilaukdamos mamos mąsto, pirmiausia, apie savo mažylį, jo bei savo sveikatą, tikisi greito ir neskausmingo gimdymo, planuoja daiktelius, kurių reikės mažam žmogučiui. Ir tikrai primišta tėčius... Žinoma, nesakome, kad besilaukiant reikėtų dar ir aplink būsimą tėvelį šokinėti, tačiau pasikalbėti ir nuraminti savo vyrą reiktų, juk jam šis procesas daug tolimesnis ir sunkiau suprantamas nei jums.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip man seksis išlaikyti šeimą?

Šiuolaikinėje visuomenėje kalbame apie partnerystę ir šeimą, kurioje tiek tėtis, tiek mama vienodai pasiskirsto darbus bei neša tokią pačią finansinę naštą. Kita vertus, apklausos rodo, kad didžioji dalis vyrų teigia jaučiantys pareigą uždirbti tiek, kiek reiktų pilnam šeimos išlaikymui, o žmonos uždirbami pinigai teturėtų būti priedas prie šeimos biudžeto arba skirti jos asmeninėms išlaidoms.

REKLAMA

Nepamirškite pasikalbėti su savo vyru apie jūsų finansinę padėtį - kiek laiko jūs galėsite nedirbti? Ar jums pakaks pinigų? Gal finansiškai labiau apsimokėtų, jeigu į darbą grįžtumėte jūs, o tėtis liktų su vaiku? Būkite gera partnere, net jeigu esate tikra dėl stabilios finansinės šeimos padėties, pakalbėkite su vyru, drauge paskaičiuokite, kiek pinigų reikės mažylio auginimui.

REKLAMA
REKLAMA

Ar aš dar galėsiu pasilinksminti?

Vyrai neretai baiminasi, kad tėvystė taps sunkiu darbu, kad jiems teks visiškai išsižadėti mėgiamų hobių, susitikimų su draugais, o gyvenimas pavirs nesibaigiančia vystyklų, ašarų ir košelių lavina. Duokite vyrui paskaityti literatūros apie vaikus, pati papasakokite, kaip greitai vaikai auga, prisiminkite vaikų turinčių, tačiau keliaujančių, pramogaujančių draugų pavyzdžius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vaikui gimus pradėkite tartis ir planuoti, kas ir kurią dieną pižiūrės mažylį, sutarkite, kad tiek vienas, tiek kitas turėsite ir visai laisvų dienų - juk vyrui tikrai norisi pasižiūrėti futbolą, išgerti bokalą alaus ir vienam vakarui pamiršti namų rutiną, juk ir jums norisi susitikti su draugėmis, pasikalbėti, nueiti į linksmą koncertą. Tame nieko bloga, prisiminkite, kad abu esate ne tik tėvai, bet ir asmenybės su savo pomėgiais, laisvalaikiu.

REKLAMA

Mano žmonai skaudės gimdyti, o aš niekaip negalėsiu padėti!

Apklausus vyrus, kurių žmonos ar draugės neseniai susilaukė vaiko jie sutartinai teigė, jog suvokimas, kad mylimajai skauda buvo kraupus, tačiau bejėgiškumo jausmas, negalint jai padėti kankino dar labiau.

Pasikalbėkite su vyru apie gimdymą, apsispręskite, ar norite, kad jūsų antroji pusė stebėtų gimdymą, jeigu be penkių minučių tėčiui tai pernelyg baisu, tai galbūt jums į gimdymo palatą verčiau pasikviesti mamą ar sesę? Kita vertus, dauguma vyrų, nors ir baiminasi, bet gimdyme dalyvauti nori - tiek dėl paramos moteriai, tiek ir norėdami pamatyti, kaip į pasaulį ateina jų sukurtas stebuklas. Nuraminkite būsimąjį tėvelį, paaiškinkite, kad jums skaudės, tačiau palaikymas, galimybė įsikibti į ranką ar išgirsti drąsinančius žodžius tikrai nuramins. Ir tokios pagalbos visiškai pakanka!

REKLAMA

Mūsų intymus gyvenimas baigsis!

Laukiantis moters seksualinė aistra tikrai sumažėja - taip nutinka dėl hormoninių pokyčių organizme, dėl pablogėjusio miego, pykinimo, nepatogumo judant ir t.t. Jeigu jaučiatės nepatogiai dėl vienos iš šių ar dėl bet kurios kitos priežasties, tai ją ir įvardykite. Neatstumkite vyro tylomis, paaiškinkite jam, kaip jaučiatės, patikinkite, kad pagimdžius ir paauginus vaikelį turėtumėte jaustis įprastai, aistra turėtų palaipsniui grįžti.

Paaiškinkite vyrui, kad po gimdymo jūsų organizmui reikės laiko atsistatyti, tačiau jo švelnumas, asistavimas ir romantika tikrai yra pageidautini!  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų