• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žydrūnas, sutikęs savo svajonių moterį, skraidė padebesiais. Deja, po 5-erių bendro gyvenimo metų ji išėjo. Vyras įtaria neištikimybę, bet yra pasiryžęs viską atleisti. Jautri santykių drama – „TV Pagalbos“ reportaže. 

Žydrūnas, sutikęs savo svajonių moterį, skraidė padebesiais. Deja, po 5-erių bendro gyvenimo metų ji išėjo. Vyras įtaria neištikimybę, bet yra pasiryžęs viską atleisti. Jautri santykių drama – „TV Pagalbos“ reportaže. 

REKLAMA

Po daugybės nesėkmingų santykių ir santuokų Žydrūnas sutiko moterį, su kuria tikėjosi praleisti visą likusį gyvenimą. Pora apsigyveno kartu, vyras kartu su sugyventine rūpinosi jos vaikais, jam jie tapo labai brangūs.

Įtaria neištikimybę

Vyrui išvykus uždarbiauti į užsienį jis ėmė pastebėti įtartiną moters elgesį. Ji vengė su juo bendrauti, ribojo bendravimą ir su vaikais, tačiau esą buvo pastebėta susitikinėjanti su svetimais vyrais. Tad Žydrūnui kilo mintis, kad sugyventinė jam yra neištikima. 

Grįžęs į Lietuvą vyras buvo pasiryžęs jai atleisti. Esą vien dėl vaikų. Deja, moteris netikėtai nusprendė išsikraustyti.

REKLAMA
REKLAMA

„Su ja aš pasiekiau viską, ką galėjau, kitos nenoriu, todėl ji turi grįžt, ji turi gyvent su manim“, – guodėsi Žydrūnas. 

REKLAMA

Vyrui esą itin rūpi, kaip be jo gyvens buvusios sugyventinės vaikai. Jie Žydrūną jau vadino tėčiu, tad užmegztas ryšys, pasak vyro, stiprus. 

„Kitas gal išvis vaikų nekęs, nemylės. Aš žinau, kas gali būti, jis į vaikus gal nekreips dėmesio, tik ja naudosis“, – baiminosi Žydrūnas.

Vyras tikino, kad jam labai svarbu susitikti su buvusia sugyventine ir pasikalbėti apie judviejų santykius, tačiau jis to padaryti negali dėl orderio už smurtą artimoje aplinkoje. Tad „TV Pagalbos“ gelbėtoja Toma Arcišauskaitė-Lukošienė nevilties apimtą vyrą pasisiūlė palydėti iki dabartinės buvusios mylimosios gyvenamosios vietos. 

REKLAMA
REKLAMA

Tomai pasibeldus į duris niekas neatsiliepė, tačiau aiškiai girdėjosi, kaip kažkas užrakino duris iš vidaus. Moteris namuose buvo, tačiau duris atidaryti atsisakė, vėliau ji paaiškino, kad nenorėjo savo veido rodyti priše kameras. 

Laimei, Tomai pavyko su moterimi pakalbėti žintėmis. Buvusi Žydrūno mylimoji tvirtino, kad jokių šansų ją susigrąžinti vyras nebeturi. 

„Jo dėka baisu iš namų išeiti“, – rašė moteris, užsimindama ir apie fizinį smurtą, kurį anksčiau patyrė iš vyro. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sudegino visus tiltus

Moteris trumpai ir aiškiai atsakė ir vyrą labiausiai kankinusį klausimą, ar jis galės matytis su jos vaikais. Ne. 

„Su vaikais neleisiu matytis, nes jie matė daug smurto, mane mušdavo pirmaisiais metais, girdėjo daug koliojimo ir žeminimo. Tokio tėvo mano vaikams tikrai nereikia“, – dėstė įskaudinta moteris.

Kol Toma bendravo su buvusia Žydrūno mylimąja, jis buvo netoliese, tačiau moterų pokalbio pabaigoje netikėtai pabėgo. Negana to prie moters namų atvyko policijos pareigūnai, ji juos iškvietė, nes bijojo, kad vyras prisiartins per arti namų ir pažeis orderį. 

REKLAMA

Po kelių valandų vyrą rasti pavyko ir Toma turėjo progą jam perduoti tai, ką išgirdo iš buvusios sugyventinės. Pasakius, kad ji galutinai apsisprendė santykius užbaigti, Žydrūnas nenorėjo patikėti tokio sprendimo pagrįstumu. 

„Tegu pasako dėl ko“, – reikalavo jis. 

Įskaudintas vyras vis pasakojo, kad neva buvo geriausias iš visų vyrų, su kuriais gyveno buvusi mylimoji.

„Tiek gero padariau, kiek vyrų turėjo, niekas tvarto stogo neuždengė, kambarių nesuremontavo, dušo nepastatė, o aš viską padariau“, – tikino Žydrūnas.

REKLAMA

Tačiau Toma jam dar kartą pakartojo, kad buvusios vyro sugyventinės sprendimas yra galutinis ir nekeičiamas. 

Kaip su šia žinia susitaikė Žydrūnas, sužinokite aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų