• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Diena, kai verčiau neskubėti – vienas klaidingas žingsnis ir grįšite ten, kur pradėjote. Plačiau apie viską dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. 

32

Diena, kai verčiau neskubėti – vienas klaidingas žingsnis ir grįšite ten, kur pradėjote. Plačiau apie viską dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. 

REKLAMA

Avinas

Svarbesniam pokalbiui su vadovybe tinkama antroji dienos pusė. Savo užduotis atlikite itin atsakingai: tikėtinos kvailos klaidos.

Tauras

Mažiau planuokite ir vilkitės, elkitės, kaip reikalauja aplinkybės, tuomet diena nebus tuščia. Stenkitės prisiderinti ne tik prie besikeičiančių sąlygų, bet ir prie permainingų kolegų, partnerių ir draugų.

Dvyniai

Sunkus laikas: pablogėjusi savijauta, netikėti rūpesčiai namie, keblumai darbe. Vis dėlto elkitės ramiai, neskubėkite, nesinervinkite. Kreipkitės pagalbos ir į draugus, nesistenkite vieni įveikti kilusių sunkumų.

Vėžys

Daug iš savęs nereikalaukite: neskubėkite ką nors veikdami, pasirašydami, žadėdami, nes teks grįžti ir perdaryti, perrašyti ar atsisakyti duoto žodžio.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Nors imsitės krūvos darbų, dėl neaiškių priežasčių mažai ką pavyks padaryti. Verčiau planuokite ką nors nedaug, kad galėtumėte tam skirti visą laiką bei jėgas, tuomet liksite patenkinti ir savimi, ir atliktu darbu, o vakare nesijausite pavargę, nusivylę.

REKLAMA

Mergelė

Su informacija dirbkite itin atidžiai, nesiblaškykite, jei teks pasirašinėti dokumentus (geriau to visai nedaryti), skaičiuoti pinigus: galite ką nors rimtai supainioti.

Svarstyklės

Atėjo laikas sustoti ir nuosekliai apsvarstyti, kas nuveikta, beje, jei savo noru nestabtelėsite, aplinkybės privers tai padaryti. Šiandien derėtų įvykdyti užmirštus įsipareigojimus darbe, o ypač namie.

Skorpionas

Viskas turi būti apskaičiuota, parengta: jei pasikliausite vien sėkme ir nepasiruošite blogiausiam variantui, galite sužlugti.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Dėl niekų galite susipykti ir su artimu žmogumi, ir su bendradarbiu. Savo užduotis atlikite kuo sąžiningiau.

Ožiaragis

Turintiems išsiugdytą teisingumo jausmą nebus lengva susitvardyti. Vis dėlto tai neturi pažeisti aplinkinių ramybės. Svarbesnius reikalus, atsakingus susitikimus planuokite antrajai dienos pusei.

Vandenis

Lemtingas laikas, kai iš dviejų blogybių neverta rinktis nė vienos... Jei atsisakysite svarbių reikalų, atsakingų pokalbių pirmąją dienos pusę, tai tik laimėsite.

Žuvys

Stenkitės objektyviau įvertinti save, aplinkinius. Tai nebloga proga atitaisyti seną klaidą darbe ar nuoskaudą, kurią padarėte artimam asmeniui.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų