naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienis Zodiako ženklams – ne pati geriausia diena. Būtent šią dieną kaip niekada svarbu valdyti savo emocijas. Jei to nepadarysite – pačiu didžiausiu priešu tapsite patys sau.

Sekmadienis Zodiako ženklams – ne pati geriausia diena. Būtent šią dieną kaip niekada svarbu valdyti savo emocijas. Jei to nepadarysite – pačiu didžiausiu priešu tapsite patys sau.

REKLAMA

Avinas

Pavojinga diena: geriau nerizikuoti savo reputacija, įtaka, turima padėtimi ir darbu. Nenorėkite nieko pergudrauti. Jei reikia dirbti, būkite darbe apdairūs, išaugs klaidų tikimybė. Išklausykite draugų skundus.

Tauras

Situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų. Svarbius reikalus aptarkite su draugais: jų kritiškos pastabos padės neprarasti realybės jausmo. Siekite stiprinti draugiškus, partneriškus ryšius.

Dvyniai

Nesikarščiuokite ir nesinervinkite be reikalo: tyla – veiksmingesnis argumentas. O šiandien net ir labai norėdami įvykių nepaskubinsite, nebent norite viską dar labiau pabloginti.

REKLAMA

Vėžys

Nurimkite, kitaip patys sau tapsite didžiausiu priešu. Nors diena įtempta, jūsų naudai gali išsispręsti svarbus klausimas, tikėtina pergalė konkurencinėje kovoje. Nepriimkite naujų sprendimų, veikite pagal seną planą.

REKLAMA

Liūtas

Jūs daug kuo nepatenkinti ir jūsų pečius slegia nemenki rūpesčiai. Kreipkitės į draugus, į žmones, patyrusius panašių nemalonumų. Pagalbos sulaukSite, nors nebūtinai tokios, kokios tikėjotės.

Mergelė

Jei įtarsite, kad niekuo negalite žmogui padėti, nesuteikite jam vilties. Neskubėkite įsipareigoti, vėliau jus gali šantažuoti, kad nevykdote pažadų. Jei negalite apsidrausti, jei nesate pakankamai informuoti, nerizikuokite.

Svarstyklės

Sudėtinga diena, ypač svetimoje aplinkoje jausitės nejaukiai, nesaugiai. Negeras laikas ko nors svarbaus imtis. Jei norite, kad diena praeitų ramiau, pasistenkite mažiau į akis kristi.

REKLAMA

Skorpionas

Apgaulingas laikas: galite neįvertinti pavojų, kuriuos kelia priešai, konkurentai, šiaip pavyduoliai, intrigantai ir kitokie dykaduoniai. Galite nepajusti apgaulės, pasiduoti provokacijai.

Šaulys

Tikėti nesklandumai tiek darbe (jei šiandien reikia dirbti), tiek namuose, mat susinervinsite dėl menkniekio, o paskui jau nemalonumų virtinė. Tad nuo ryto nusiteikite ramiai: juk gyvename netobulame pasaulyje, tad čia negali būti viskas sklandu.

Ožiaragis

Jausitės kiek ramiau, sulauksite ne tik gerų žinių, bet ir pagalbos iš aplinkinių. Bus naudinga paanalizuoti ir pakoreguoti savo santykius su antrąja puse.

REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Būsite pernelyg pastabūs, tačiau reikėtų mažiau dėmesio kreipti į aplinkinių (ypač artimųjų) trūkumus, mažiau į tai reaguoti, neverta ir pulti auklėti. Bus svarbu nesusitapatinti su rūpesčiais, kurie iš tiesų ne jūsų.

Žuvys

Pasiseks, jei žinote, kada sustoti, t.y. nepasiduoti azartui. Turite būti atsargesni kurdami planus, su partneriais, antrąja puse, mylimu žmogumi aptardami bendras perspektyvas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų