Įsimylėjus labai norisi sužinoti apie savo išrinktąjį kuo daugiau. Pažinimo procesas išties malonus, todėl pabandykite patenkinti savo smalsumą ir sužinoti, kokia meilė būdinga jūsų išrinktojo Zodiako ženklui arba ko reikėtų vengti pačiai norint sukurti tvirtus ir laimingus santykius. Pasistengti tikrai verta, juolab, kad artėja šv. Valentino diena.

Avinas (03.21-04.20)

Meilėje jis: – Emocionalus, tačiau dažnai tai bando nuslėpti. – Labai savininkiškas ir pavydus. – Tiki amžina meile. Pamilęs atsiduoda visa širdimi. – Spontaniškas, romantiškas ir žaismingas. – Patiklus. Sužeidus jam širdį, sugeba pamiršti nuoskaudą ir vėl patikėti meile.

Meilės santykius sutvirtintų, jei: – Neskubintų meilės įvykių rodydamas nekantrumą. – Nesigėdintų paprašyti pagalbos, kai jos labai reikia. – Išdrįstų žengti pirmąjį žingsnį susitaikymo link.

Jautis (04.21-05.21)

Meilėje jis: – Lojalus ir atsidavęs. – Kiek globėjiškas, bet drąsiai ginantis savo partnerį. – Savininkiškas ir pavydus. – Mėgsta būti lepinamas ir garbinamas. – Švelnus, supratingas ir rūpestingas partneris.

Meilės santykius sutvirtintų, jei: – Mažiau teisintųsi ir aiškintųsi, kadangi aplinkiniai ir taip žino, kad Jautis be galo sąžiningas ir atsidavęs partneris. – Negraužtų savęs dėl smulkmenų. – Kartais ir meilėje vadovautųsi protu.

REKLAMA

Dvyniai (05.22-06.21)

Meilėje šio ženklo atstovas: – Nepastovus. – Vertina intelektualius pašnekesius. – Vadovaujasi lygios partnerystės principu. – Dievina nuotykius ir naujoves. – Ieško stipraus partnerio.

Meilės santykius sutvirtintų, jei: – Būtų kiek atidesnis mylimam žmogui. – Kiekviename pokalbyje neieškotų pernelyg sąžiningai teisybės. – Dažniau su mylimuoju liktų namuose.

Vėžys (06.22-07.23)

Meilėje jis: – Emocionalus, tačiau linkęs slėpti savo jausmus po abejingumo kauke. – Nuolat skundžiasi meilės stygiumi – nesvarbu, kiek meilės jam duotumėte. – Nesijaučia saugus, todėl retkarčiais laukia patvirtinimo, kad vis dar yra mylimas. – Jautrus ir lengvai pažeidžiamas. – Sugeba pasiūlyti daug romantiškų ir nepamirštamų akimirkų.

Meilės santykius sutvirtintų, jei: – Nesitikėtų iš partnerio pernelyg didelio sąžiningumo. – Nesistengtų "uždusinti" partnerio norėdamas, kad jis kiekvieną akimirką būtų šalia. Ne veltui sakoma, jog meilė, kurią vejamasi, pasprunka, o ta, kurios kantriai laukiama – nutūpia ant peties.

Liūtas (07.24-08.23)

Meilėje jis: – Savininkiškas, todėl nesistebėkite jo pavydo proveržiais. – Geba apgaubti dėmesiu ir rūpestingumu. – Vertina kokybę, o ne kiekybę. – Siekia globoti ir ginti partnerį. – Žavisi romantišku scenarijumi: gėlėmis, švelnia muzika ir nepamirštama naktimi žvakių šviesoje.

Meilės santykius sutvirtintų, jei: – Nesiektų užkariauti mylimo žmogaus dėmesio tik dosnumu ir komplimentais, o pasistengtų išgirsti, ką norima jam pasakyti. – Nepamirštų, jo santykius kuria du žmonės. – Įveiktų savo išdidumą ir kartais pirmas mestų baltą pirštinaitę.

Mergelė (08.24-09.23)

Meilėje šio ženklo atstovas: – Patikimas ir nuoširdus. – Nesiekia viešai puikutis partneriu lyg gražiu aksesuaru. – Myli švelniai ir rūpestingai. – Sunkiai susitaiko su mylimojo trūkumais. – Kantrus ir atsidavęs.

Meilės santykius sutvirtintų, jei: – Nemanytų, kad visuomet yra teisus. – Išmoktų planuoti. – Prieš veikdamas pagalvotų užuot nuolat raudonavęs dėl klaidų.

REKLAMA

Svarstyklės (09.24-10.23)

Meilėje šio ženklo atstovas: – Ištikimas tik tuomet, kai nuoširdžiai myli. – Mėgsta visam pasauliui demonstruoti savo jausmus. – Dievina romantiką ir jausmingumą. – Jo pagrindinis ginklas užkariaujant širdį – beribis švelnumas. – Pasveriantis net meilę – jo protas retai kada atostogauja.

Meilės santykius sutvirtintų, jei: – Išmoktų nenuliūsti tuomet, kai į jo atsidavimą meilėje neatsakoma tuo pačiu. – Pasistengtų mėgautis draugyste ir bendravimo žavesiu, o mažiau dėmesio kreiptų į mylimojo nesėkmes ir klaidas.

Skorpionas (10.24-11.22)

Meilėje šio ženklo atstovas: – Pasižymi magiškomis galiomis – geba prikaustyti priešingos lyties dėmesį vienu reikšmingu žvilgsniu. – Seksualus ir aistringas, tačiau beprotiškai pavydus. – Paslaptingas, todėl itin lengva pasiklysti jo keruose. – Įskaudintas sunkiai patiki nauja meile. – Suradęs tinkamą partnerį, po valandos gali jam pasipiršti.

Meilės santykius sutvirtintų, jei: – Priimdamas sprendimus pasitelktų parterystės principą ir negalvotų, kad jo sprendimas visuomet vertesnis nei mylimojo. – Nesistengtų užkariavęs širdį pavergti mylimojo protą ir mintis. – Būtų ne tik aistringas meilužis, bet ir geras pašnekovas.

Šaulys (11.23-12.21)

Meilėje jis: – Linkęs rizikuoti. – Dievina originalius komplimentus. – Trokšta laisvės. – Sunkiai įsipareigoja, tačiau jeigu tam ryžtasi, tai ilgam. – Dažnai būna naujų idėjų generatorius.

Meilės santykius sutvirtintų, jei: – Skirtų daugiau dėmesio santykiams, kadangi jie nesiklosto teigiama linkme savaime. – Dažniau pasistengtų nustebinti mylimą žmogų. – Pasitikrintų, ar partneris suspėja kartu su jo ritmu, mintimis, idėjomis ir planais.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Meilėje jis: – Pasižymi tolerancija, todėl nelabai supranta, ką reiškia pavydas. – Lojalus ir atsidavęs partneriui. – Vos tik jo pasigesite, po akimirkos bus šalia. – Nevengia atsakomybės ir įsipareigojimų. – Patikimas.

Meilės santykius sutvirtintų, jei: – Išmoktų sutramdyti savo užsispyrimą ir kartais pasielgtų taip, kaip siūlo partneris. – Pasiekęs gyvenimo aukštumas, "nesižvaigždėtų" ir nepamirštų, kad šalia yra jį palaikantis ir mylintis žmogus.

REKLAMA

Vandenis (01.21-02.19)

Meilėje jis: – Emocionalus ir jautrus. – Nepavydus. Net jei kartą patyrėte jo pavydą, patikėkite, daugiau tai nebepasikartos. – Mėgsta lepinti savo partnerį. – Lojalus ir prieraišus, todėl kartais itin sunku nuo jo atsiplėšti. – Nenuobodus, kadangi jo galvoje knibžda aibė naujų planų, idėjų ir minčių.


Rašyti komentarą...
.
.
2013-02-20 10:42:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas čia per taškų ir brūkšnių rinkinys?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų