Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Turiu įdėtą aortos vožtuvo mechaninį protezą, ko pasekoje apturėjau insultą.
Kai dirbau, buvau neįgali, gaudavau atskirai dar nustatytą neįgalumo priedą. Paradoksas, kai tapau pensininkė, tapau sveika... Jokio priedo, o negalavimų tik prisidėjo...
O kokia pagalba ,slaugant rimtą psichikos negalią turintį ligonį.Kolkas to niekur ir niekada nerandu....O manau,kad čia viwnas sunkiausų susirgimų ir slaugymų.
apie tai, kad mažins negalios procentą, kol beliks 30 % nedarbingumo? Jų siekis, kad neliktų aukšto darbingumo procento.
Taip ir neradau realios pagalbos neįgaliesiems... Štai svarbiausios ir efektyviausios priemonės: 1.Neigalumo pensijos didinimas, nes ji gėdingai mažiausia iš visų išmokų. 2.Inovatyvių vaistų prieinamumas, o ne pigiausi. 3. Reabiltacijos paslaugų prieinamumas. 4.Neagalią 100% vertina medikai, o ne už stalo sėdinti buhalterė. Taip ir sunku suvokti, ką tokio teiks atvejo vadybininkė, kontroliuos gyvenimą, nurodinės ką tu gali dirbti, ko ne. Ši sukūrta sistema naudinga kažkam, greitu laiku išaiškės, bet ne neįgaliems.
@Mamukas Ši kuriama sistema panaši į UT reformą, ryškiai sumažėjo bedarbių skaičius. T. y. ilgalaikiai bedarbiai, kuriem dėl sveikatos, amžiaus sunku rasti darbą buvo perkelti į kitą eilutę - besiruošiantys darbui, taigi iš trenkti iš bedarbių, o dabar neįgalieji bus ištrenkti ten pat, nes beveik 50%tavo darbingumą vertins atvejo vadybininkė.Va taip, greit ir neįgalių liks mažai.
@Mamukas Pritariu
Melagiai!!!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų