• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Paprastai kai pora pradeda planuoti kūdikį apima jaudulys, bet taip pat ir džiaugsmas – kartu džiaugiasi visi artimieji. Tačiau kartais nutinka, kad kuris nors šeimos narys kūdikio visai nelaukia.

Paprastai kai pora pradeda planuoti kūdikį apima jaudulys, bet taip pat ir džiaugsmas – kartu džiaugiasi visi artimieji. Tačiau kartais nutinka, kad kuris nors šeimos narys kūdikio visai nelaukia.

REKLAMA

Vienas vyras neseniai atsidūrė sudėtingoje situacijoje, sužinojęs, kad jo žmona laukiasi, nors visą laiką naudojo kontracepcijos priemones, rašoma dailystar.co.uk.

Pora buvo nusprendusi, kad vaikų neturės, todėl nėštumas jiems buvo visiškai netikėtas. „Reddit“ vyras rašė: „Mano žmona dėl vaikų neturėjimo apsigalvojo po pirmo ultragarso tyrimo ir aš gerbiu jos sprendimą, bet pats dėl to labai nesidžiaugiu. Aš jai pasakiau, kad bet kuriuo atveju neversiu jos priimti jokio sprendimo.“

Artimiesiems atskleidė kūdikio lytį

Dabar iki kūdikio gimimo lieka vos du mėnesiai ir pora net surengė šventė, kurios metu atskleidė artimiesiems kūdikio lytį – ir čia vyras su viskuo sutiko, nenorėdamas prieštarauti žmonai.

REKLAMA
REKLAMA

Jis rašė: „Po to lyties atskleidimo visus, taip pat ir mano žmoną, tiesiog apėmė ekstazė. Ji atėjo ir mane apsikabino, ir aš ją apsikabinau, bet ne su ta pačia energija. Ji į mane pasižiūrėjo susirūpinusi, bet aš tiesiog atsitraukiau ir nuėjau sveikintis su draugais ir šeima. Po visko mes pasikalbėjome ir ji mane aprėkė.

REKLAMA

Ji sakė, kad padariau jai gėdą visos šeimos akivaizdoje ir kad galėjau bent apsimesti, kad man rūpi. Aš jai pasakiau, kad nematau prasmės organizuoti vakarėlį vien dėl kūdikio lyties, bet ji taip norėjo, todėl aš sutikau. Ji sakė suprantanti, kad iš tiesų aš nenoriu kūdikio, bet likus tiek nedaug laiko man turbūt jau reikėtų keisti požiūrį.“

Vyras vaikų nenori

Vyras žmonai atsakė, kad ji neturėtų stebėtis dėl jo entuziazmo trūkumo – ji juk žinojo, kad jis vaikų nenori. Žmona tikėjosi, kad lyties atskleidimo vakarėlis suteiks jam džiaugsmo.

REKLAMA
REKLAMA

Būsimas tėtis „Reddit“ naudotojų klausė, ar jis elgiasi blogai nevaidindamas didelio džiaugsmo per vakarėlį – komentatoriai pasidalino į dvi grupes.

„Manau, kad čia nėra nė vieno kaltės, tiesiog tavo pasaulis dramatiškai keičiasi į tą pusę, kuriai tu visai nebuvai pasiruošęs, todėl būtinai reikės terapijos“, – rašė vienas komentatorius. –

„Nieko tokio, jei ima baimė, bet tu nusprendei pasilikti, todėl dabar tau reikės atrasti būdą su tuo susigyventi. Geriau būtų, jei su savimi susitvarkytum prieš vaikui gimstant, kad vaiką galėtum auginti kaip galėdamas geriau ir pilniau.“

Kitas žmogus komentavo: „Aš irgi susilaukiau vaikų, kai nebuvau jiems pasiruošęs, nes mano žmona mane spaudė – kreipkis pagalbos. Tokie dalykai labai tave graužia ir dėl to auginti vaiką pasidaro labai sunku. Nes patinka tau tai ar ne, net jei išsiskirtum, tai vis tiek bus tavo vaikas. Tau reikės su tuo kaip nors susitaikyti, todėl kreipkis pagalbos. Aš pagalbos nesikreipiau ir praėjus šešeriems metams vis dar turiu nuoskaudų.“

Jei vyras nenorėjo vaikų- yra kvazektomija, taip ir pasidaro sąmoningi vyrai užsienyje, vaikų 100proc. nebus. Kiekvienas atsakingas už savo veiksmus, nereikia tikėtis, kad partnerė nuodysis kontraceptikais abiejų labui ir bus viena už kūdikį atsakinga, jei pastotų.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų