REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
17
Zelenskio šeimoje – ypatinga diena: žmona skyrė jautrius žodžius (tv3.lt fotomontažas)

Šiandien – Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio gimimo diena. Sausio 25-ąją vyrui sueina 45-eri.

17

Šiandien – Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio gimimo diena. Sausio 25-ąją vyrui sueina 45-eri.

REKLAMA

Gimimo dienos proga socialiniuose tinkluose jautriu sveikinimu pasidalino jo žmona Olena Zelenska. Karo akivaizdoje žmona linki tik vieno.

Manęs dažnai klausia, kaip šiais metais pasikeitėme. Ir aš visada atsakydavau: „Aš nepasikeičiau. Jis (aut. past. – Volodymyras Zelenskis) liko toks pat. Tas pats vaikinas, kurį sutikau, kai mums buvo septyniolika.

Tačiau supratau, kad iš tikrųjų kažkas pasikeitė – dabar daug mažiau šypsaisi. Pavyzdžiui, kaip šioje nuotraukoje... Todėl linkiu daugiau priežasčių šypsotis. Nes juk žinai, kam to reikia. Mes visi žinome.

Tau užtenka užsispyrimo. Svarbiausia turėki pakankamai sveikatos. Todėl prašau – būk sveikas! Aš visada noriu šypsotis kartu su tavimi. Suteik man šią galimybę!“ – rašė socialiniame tinke „Instagram“ O. Zelenska.

REKLAMA
REKLAMA

Visai neseniai portale tv3.lt publikavome tekstą ir apie šių dienų herojaus tapusio Volodymyro Zelenskio kūno kalbą. Štai, ką ji išduoda:

REKLAMA

Rusijos sukeltas karas Ukrainoje tęsiasi jau beveik 11 mėnesių. Per šį laiką Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis tapo šių dienų herojumi. Tačiau jis kalba ne tik žodžiais – jo kūno kalba išduoda kur kas daugiau.

Nuo karo pradžios Ukraina sulaukė daugybės šalių palaikymo, toliau tiekia karinę ginkluotę, o daugybė ukrainiečių, bėgusių nuo karo, rado prieglobstį Ukrainą palaikančiose šalyse.

Kūno kalbos ekspertė Judi James išanalizavo V. Zelenskio kūno kalbą ir atskleidė, ko jis nepasako žodžiais, rašė express.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Kūno kalba demonstruoja stiprybę

J. James sakė, kad karas padarė „didžiulį poveikį“ ir V. Putino, ir V. Zelenskio kūno kalbai. Ji sakė, kad Ukrainos vadovas, buvęs aktorius, „iš televizijos komiko virto ryžtingu ir galingu lyderiu“.

Kūno kalbos ekspertė pridūrė, kad praėjus daugybei mėnesių nuo karo pradžios „V. Zelenskio išvaizdoje nematyti baimės ar nerimo kamuojamo žmogaus požymių“, o jis „atrodo stipresnis, tvirtesnis ir dar ryžtingesnis“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ji tęsė: „Jis kalba užtikrintai, pabrėžia svarbiausius dalykus. Jo judesiai signalizuoja stiprias emocijas, bet taip pat parodo, kad jis yra vyras, kuris tas emocijas moka valdyti.

Jo akių kontaktas su kamera ir su visais žmonėmis yra gilus ir intensyvus. Jis moka pritraukti dėmesį, o jo nuolatinis tiesioginis žvilgsnis byloja apie nuoširdumą.

Kalbėdamas jis retkarčiais pakelia smakrą, taip sudarydamas nuolatinio pasipriešinimo ir stiprybės įspūdį. Jo ryžtas akivaizdus – kai sakinio pabaigoje jis suspaudžia lūpas, tai aiškiai demonstruoja tvirtumą.“

REKLAMA

Tęsdama savo analizę, J. James sakė: „Jo rankos dažnai padėtos ant stalo ir jis pasisukęs kampu, kad žiūrėtų tiesiai į kamerą. Trumpomis rankovėmis išryškindamas raumenis jis atrodo fiziškai stiprus – anksčiau tokį įvaizdį propagavo ir V. Putinas.

Jis tvirtai gestikuliuoja, o kalbant jo veido mimikos tampa vis išraiškingesnės. Kalbant apie galimas derybas, jo kūno kalba rodo, kad tai žmogus, kuris nenusileis.

Jo balso tonas stiprus ir tampa dar stipresnis, kai jis kalba. Kalbėdamas jis nesustoja, nedaro ilgesnių pauzių. Kai jis pakelia ranką gestikuliuodamas, tai daro norėdamas pabrėžti tai, ką sako. Net patys mažiausi gestai kai kuriais momentais rodo pyktį ar net pasibjaurėjimą.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų