naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vyras nusprendė žiauriai atkeršyti kartu lėktuvu skridusiai moteriai, kuri pasisavino iš jo iš anksto užsakytą vietą ir atsisakė persėsti kitur, kai jis jai tai pasakė.

Vyras nusprendė žiauriai atkeršyti kartu lėktuvu skridusiai moteriai, kuri pasisavino iš jo iš anksto užsakytą vietą ir atsisakė persėsti kitur, kai jis jai tai pasakė.

REKLAMA

Anot vaikino, jis keliavo per JAV, iš Floridos į Kaliforniją, aplankyti savo geriausio draugo ir turėjo bilietą prie praėjimo, 23C vietoje, rašo mirror.co.uk.

Jis nemanė, kad teks konkuruoti dėl jau išpirktos vietos, už kurią jau buvo sumokėta, ir nustebo pamatęs, kad jo vietą užėmė „dvidešimtmetė mergina“.

Iš pradžių jis galvojo, kad įvyko nesusipratimas, todėl parodė jai savo bilietą ir paaiškino, kad ji „tikriausiai sėdi ne savo vietoje“.

Atsakydama ji tiesiog pavartė akis ir prisipažino, kad turėtų sėdėti 24C vietoje, kitoje eilėje, ir atrėžė tokiu atsipalaidavusiu tonu, kuris dar labiau suerzino.

REKLAMA

Sukūrė keršto planą

„Reddit“ įsiutęs vyras prisiminė: „Po 15 sekundžių žiūrėjimo į ją sakau „na?“. Ir ji sakė, kad ji „jau įsipatogino“ ir „nepersės“, „nori miego“, bla bla.

REKLAMA

Gerai, galiausiai supratau, kad nieko nebus. Bet tik tikras kvailys norėtų, kad už jo sėdėtų supykęs žmogus.“

Atsisėdęs į laisvą vietą už jos, supykęs keleivis pradėjo dėlioti savo keršto planą ir sukūrė planą, kuris suskaldė kitus „Reddit“ vartotojus į dvi grupes.

Jis tęsė: „Įsijungiau laikmatį telefone, kuris kas dvi minutes primindavo stipriai paspardyti jos sėdynę.

Kiekvieną kartą, kai galėdavau atsisegti diržą, atsistodavau ir remdavausi į jos sėdynės viršų, judindamas jos sėdynę, o kartą (netyčia, bet buvo verta), patempiau jos plaukus, kuriuos ji buvo permetusi į mano pusę.

REKLAMA

Galiu teigti, kad ji patyrė daug papildomos „turbulencijos“ ir negalėjo miegoti. Sulaukiau daugybės žudančių ir piktų žvilgsnių. Kiekvieną kartą tik nusišypsodavau ir pamojuodavau.

Internautai pasidalijo į dvi grupes

Nemažai internautų palaikė vyrą, kad jis nesitaikstė su merginos nemandagumu, tačiau kiti teigė, kad jis turėjo pasirinkti kitą kelią ir paprašyti stiuardesės, kad ji išspręstų šią situaciją.

Vienas žmogus pakomentavo: „Protingas žingsnis. Gerai, kad ji sėdėjo priešais jus, o ne atvirkščiai, taip galėjote tinkamai atkeršyti.“

REKLAMA
REKLAMA

Kitas ginčijosi: „Ne, atsiprašau, bet tokiais atvejais reikėtų pakviesti stiuardesę. Ji būtų išsprendusi šį klausimą už jus.

Jei ji vėl bandytų padaryti ką nors, vėl pakviestumėte stiuardesę. Geriausiu atveju, stiuardesė perkels jus į geresnes vietas.“

Trečias juokavo: „Būčiau pasakęs: „Na, kadangi tu sėdi mano vietoje, aš vis tiek čia sėdėsiu“ ir atsisėsčiau jai ant kelių.“

Panašiai ir man taip buvo . Skridau iš Rygos į Nicą tai kžkokia kacapka buvo atsisėdusi į mano vietą , ir pasiūlė sėstis kažkur toliau į kitą vietą. Tai jos laimė kad mane suprato po diskusijos ir iš mano žvilgsnio. Kacappka dingo iš mano vietos , snukis jos buvo labai persikreipes.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų