naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris, kuri teigia esanti prieš daugelį metų dingusi Madeleine McCann, sakė, kad netrukus bus atliktas DNR testas.

Moteris, kuri teigia esanti prieš daugelį metų dingusi Madeleine McCann, sakė, kad netrukus bus atliktas DNR testas.

REKLAMA

Julia Wendell iš Lenkijos išpopuliarėjo po to, kai sukūrė „Instagram“ paskyrą ir pasivadino @iammadeleinemcann, teigdama, kad „prieš kelis mėnesius“ išgirdo „kažką“ iš savo močiutės ir pradėjo domėtis, ar ji yra Maddie.

Jauna moteris taip pat teigia, kad turi apgamą ant kojos ir dėmę akyje tose pačiose vietose, kaip ir Madeleine, rašo mirror.co.uk.

Juliai šiuo metu 21 metai, bet ji mano, kad jos amžius gali būti nurodytas klaidingai. Maddie gimė 2003 m. gegužę, tai reiškia, kad jai dabar turėtų būti 19 metų.

Tačiau tyrėjai iš Vokietijos mano, kad Maddie, kuri dingo per šeimos atostogas Portugalijoje 2007 m., nužudė seksualinis nusikaltėlis Christianas Brueckneris.

REKLAMA

Tačiau nepaisant to, kad buvo vykdomos plataus masto paieškos ir policija atliko daugybę tyrimų, mergaitės kūnas taip ir nebuvo rastas.

Pastaruoju metu žmonės socialiniuose tinkluose ėmė dalintis savo panašumais į Maddie

Nepatvirtintais faktais, pateiktais „TikTok“ ir „Instagram“, J. Wendell sulygino savo nuotraukas su Maddie nuotraukomis kaip „įrodymą“, kad ji ir Madeleine – tas pats asmuo.

REKLAMA

Dabar ji tvirtina, kad M. McCann šeima kreipėsi į ją, kad būtų atliktas DNR testas, ir tikisi artimiausiomis dienomis su jais susisiekti.

Moteris savo „Instagram“ paskyroje tvirtino: „Kalbėjausi su kažkuo iš Madeleine šeimos, rytoj turėsiu galimybę pasikalbėti su Madeleine tėvais, o netrukus bus atliktas DNR testas.“

Tuo tarpu M. McCann šeimai artimas šaltinis dienraščiui „Daily Star Sunday“ sakė: „Šeima neatmeta šios versijos, jie pasirengę patikrinti visas versijas.

REKLAMA

Svarbu, kad jie atsižvelgtų į visus faktorius, nes mergina tikrai panaši. Nėra jokių abejonių. Jei tai, ką ji sako, yra tiesa, yra nemenka tikimybė, kad tai iš tiesų gali būti ji.

Penktadienį paskelbtame įraše moteris teigė kalbėjusi su žmogumi, kuris, kaip įtariama, yra Madeleine pusbrolis, ir kuris jai pasakė, kad jai gali „pavykti“ pasikalbėti su Kate ir Gerry McCannais, kad susitartų dėl DNR testo.

Savo „Instagram“ paskyros, kurioje jau turi daugiau nei 200 tūkst. sekėjų, biografijoje ji rašo: „Manau, kad galiu būti Madeleine. Man reikia atlikti DNR testą.

REKLAMA
REKLAMA

Policijos tyrėjai iš Jungtinės Karalystės ir Lenkijos bando mane ignoruoti. Savo istoriją papasakosiu čia, įrašuose. Padėkite man.“

Atsakydama į kai kurių sekėjų užduotus klausimus, moteris sakė neprisimenanti, kad būtų pagrobta ir nepamena daugumos dalykų iš savo vaikystės.

Ji sakė: „Neatsimenu, kad mane būtų išvežę. Turiu galvoje, kad neprisimenu beveik visos savo vaikystės.“

Mama nerodo vaikystės nuotraukų

Moteris tęsė: „Prašiau mamos, kad parodytų savo nėščios nuotraukas, kitų medicininių įrašų ir bet kokių mano vaikystės nuotraukų, bet ji niekada jų nerodo ir visada man sako, kad išprotėjau.

REKLAMA

Mano mokyklos mokytojas, kai buvau labai maža, sakė, kad lankiau mokyklą ne nuo pat pradžių, bet tėvai tikino, kad tai netiesa.

Po visos šios painiavos aš pradėjau pati domėtis ir išsiaiškinai, kas atsitiko Madeleine McCann, pradėjau lyginti mūsų panašumus. Buvo sunku priversti žmones išklausyti mane.“

Šie moters teiginiai pasirodė po to, kai Vokietijos valdžia pradėjo teigti esanti „įsitikinusi“, kad 46 metų pedofilas C. Brueckneris 2007 m. Portugalijoje pagrobė ir nužudė Maddie.

REKLAMA

Tačiau praėjus daugiau nei trejiems metams nuo tada, kai C. Brueckneris buvo įvardintas kaip pagrindinis įtariamasis, byla nepajudėjo iš vietos, nes pareigūnai neturi pakankamai įrodymų, patvirtinančių, kad jis yra atsakingas už mergaitės dingimą ir nužudymą.

„The Mirror“ anksčiau kaltinamojo draugas teigė, kad prokurorai pripažino bandantys surinkti pakankamai įrodymų prieš jį.

Jie pradėjo pakartotines C. Bruecknerio draugų ir bendražygių apklausas, siekdami kartą ir visiems laikams nutraukti bylą.

REKLAMA
REKLAMA

Vienas draugas, pažinojęs kaltinamą vokietį nuo tų laikų, kai jie kartu gyveno Algarvėje, pastaraisiais mėnesiais vėl dalyvavo detektyvų apklausoje.

Jis sakė: „Jie tiki, kad Chrisas tai padarė, jie sako žinantys, kad jis tai padarė, tačiau man pasakė, kad neturi įrodymų. Todėl jie ir grįžta prie senų apklausų.

Kai jie kalbėjo su manimi, jie labai atvirai pasakojo apie tai, kokia yra situacija. Atrodė, kad jiems tikrai sunku. Jie tiesiog vėl uždavinėjo tuos pačius klausimus, nieko naujo.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų