naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Plaukų priežiūra kiekvienam yra individuali – tai, kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Nuolat diskutuojama, kaip dažnai turėtumėte plauti galvą, o ekspertų nuomonės šiuo klausimu labai skirtingos.

Plaukų priežiūra kiekvienam yra individuali – tai, kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Nuolat diskutuojama, kaip dažnai turėtumėte plauti galvą, o ekspertų nuomonės šiuo klausimu labai skirtingos.

REKLAMA

Populiarėjant „plaukų treniravimui“, metodui, kuris padeda „išmokyti“ plaukus mažiau riebaluotis juos plaunant rečiau, kai kurie grožio mylėtojai nusprendė plaukų visai neplauti, kad sužinotų, ar jie ras atsakymą į savo problemas, rašo mirror.co.uk.

Mama Imogen, kuri „TikTok“ skelbia įrašus kaip @imogenation, 20 dienų neplovė plaukų, siekdama, kad jie atrodytų mažiau riebūs – ir atrodo, kad jai tai pavyko. „Mano plaukai...jie niekada nebuvo tokie švelnūs“, – šyptelėjo ji, nes vaizdo įraše jos plaukai atrodo kaip ką tik išplauti.

Minkšti plaukai

Ji tęsė: „Maniau, kad plaukai vis labiau riebaluosis. Jaučiuosi taip, lyg būčiau atradus aukso vidurį – plaukai iš tikrųjų tokie minkšti! Plaukų „treniravimas“ iš tikrųjų veikia!”.

REKLAMA

Ji paaiškino, kad kas penkias ar šešias dienas ji žūtbūt norėdavo išsiplauti galvą, plaukus, bet po septynių dienų ji vis tik nutarė išbandyti siūlomą metodą.

REKLAMA

@imogenation I could have made it to a month 😂 #greasyhair ♬ original sound - Imogenation

Jos plaukai atrodo gražūs ir puikios būklės, tačiau daugelis komentarų skiltyje teigė, kad šis metodas jiems asmeniškai nepasiteisino.

Vienas rašė: „Praėjus trims dienoms, mano plaukai ėmė dvokti, o galvos oda niežėti“.

Tačiau kiti nesutiko: „Sirgau ir neploviau plaukų dvi savaites, o po 7-8 dienų jie nebebuvo riebaluoti ir tapo tokie švelnūs! Taip keista, ar ne???“.

REKLAMA

„Šiuo metu mano plaukai atrodo taip, lyg būčiau juos pamerkusi į aliejaus puodą“, – juokavo kažkas.

Nors daugelis susigundė išbandyti šį naują metodą, bet viena ekspertė rekomendavo dažnai plauti plaukus dėl gana banalios priežasties.

 

Siūlo plaukus plauti kasdien arba kas antrą dieną

Susie Hammond, „Philip Kingsley“ klinikos Londone trichologė, sakė: „Prižiūrėdami plaukus ir galvos odą galime padaryti daug įprastų klaidų,  kurios gali turėti didžiulį poveikį mūsų plaukų sveikatai. Viena iš labiausiai paplitusių klaidų yra mitas, kad mums nereikia dažnai plauti plaukų šampūnu, ir dabar norėčiau tą mitą sugriauti“.

REKLAMA
REKLAMA

„Philip Kingsley“ siūlo plauti plaukus kasdien arba kas antrą dieną.

„Nepamirškite, kad jūsų galvos oda yra tokia pati oda, kaip ir bet kurioje kitoje kūno vietoje –  odos ląstelės nuolat miršta, o vienintelis būdas jas pašalinti, kaip ir nešvarumus bei prakaitą, yra naudojant gerą šampūną“.

Visi tie nešvarumai kaupiasi ant galvos odos, ten yra daug lipidų, drėgna aplinka, o mūsų galvos odoje yra mielių – tai natūralu ir sveika. Per daug mielių gali sukelti pleiskanojimą, todėl būtina, jog galvos oda būtų švari ir vienintelis būdas tai padaryti yra plovimas šampūnu.

„Kai ant galvos odos kaupiasi riebalai, plaukai atrodo suglebę bei gali skleisti nemalonų kvapą“, – pridūrė Susie Hammond.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų