Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Planuojant vestuves, sudaryti didžiosios dienos svečių sąrašą gali būti sudėtinga. Ką iš tikrųjų norite ten matyti? Kas gauna tik pakvietimą į ceremoniją ir kam uždrausti rodytis?

Planuojant vestuves, sudaryti didžiosios dienos svečių sąrašą gali būti sudėtinga. Ką iš tikrųjų norite ten matyti? Kas gauna tik pakvietimą į ceremoniją ir kam uždrausti rodytis?

Paprastai tėvai yra svarbiausi žmonės, kurie pirmieji gauna pakvietimus į vestuves, tačiau vienas vyras prisipažino, kad nekvies savo mamos į vestuves.

Mano, kad elgiasi nesąžiningai

Prieštaringai vertinamame įraše „Reddit“ forume neįvardintas vyras, kuris, kaip manoma, yra iš JAV, paaiškino, kad mano, jog jo mama su juo elgiasi kitaip nei su seserimis ir jam tai įgriso, rašo mirror.co.uk.

Jis rašė: „Ar aš blogas žmogus už tai, kad nekviečiau mamos į savo vestuves, nes ji man padovanojo kitokią dovaną nei mano seseriai?“

Būsimasis jaunikis pasidalijo, kad ta „dovana“ yra didelė pinigų suma. Jis tvirtina, kad jo mama padovanojo seseriai daug pinigų kaip vestuvių dovaną ir ketina tą patį dovanoti kitai seseriai, tačiau atsisako dovanoti jam dėl būsimos žmonos finansinės padėties.

REKLAMA
REKLAMA

„Noriu pabrėžti, kad tai yra apie pinigus, bet ir ne apie tai. Skaudu, kad su manimi elgiamasi kitaip ir aš žinau, kad „Reddit“ mano, jog niekas niekam nėra skolingas, bet aš jaučiuosi taip, lyg mama būtų skolinga savo vaikams sąžiningą elgesį.

Gegužę vesiu savo gyvenimo meilę. Nemanau, kad mano mama yra didžiulė jos gerbėja, bet bent jau nėra viena tų mamų, kurios bando mus išskirti. Tarp jų įvyko incidentas, bet jos palaikė normalius santykius.

Man labai pasisekė, mano tėvai sumokėjo už mano mokslą, įskaitant magistrą. Mano mamai atrodo, kad tai yra normalu, bet aš suprantu, kad dauguma tėvų to negali padaryti ir man labai pasisekė.

Mano sužadėtinė neturėjo tokios galimybės, dirbo ne visą darbo dieną ir ėmė paskolas. Šiuo metu ji turi 80 tūkst. skolą už studijas, bet stengiasi ją grąžinti. Mano tėtis nemano, kad turėčiau ją vesti, kol ji yra skolinga, bet aš aiškiai pasakiau, kad tai nėra diskusijų objektas“, – rašė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Tikėjosi piniginės dovanos

Jis pridėjo, kad nepaisant to, jo tėtis moka už vestuves – kaip ir už sesers: „Kai sesuo ištekėjo, sumokėjo tėtis, o mama jai padovanojo piniginę dovaną. Nenoriu leistis į skaičius, bet tai buvo nepaprastai dosni suma.

Turiu dar vieną seserį, kuri tuoksis rugsėjį ir sužinojau, kad mama jai pažadėjo tiek pat grynųjų pinigų, bet ne man. Buvau supykęs, nes tuo metu tikėjau, kad ji taip elgiasi, nes jai nepatinka mano sužadėtinė. Susipykome su ja ir pranešiau, kad jei ji ketina atstumti mano sužadėtinę ar įskaudinti vien dėl to, kad jos nemėgsta, laukia skaudžios pasekmės.

Mama sakė, kad tai ne dėl to, kad jai nepatinka. Tai buvo apie paskolas. Mano mama paaiškino, kad mano abiejų seserų vyrai neturi skolų, todėl pinigai buvo skirti kurti ateičiai, bet ji žino, kad jei duos man pinigus, jie bus atiduoti paskolai padengti (tiesa) ir mano, kad ji neturėtų būti atsakinga už kažkieno vaikų aukštąjį išsilavinimą.“

REKLAMA
REKLAMA

Vyras tvirtina, kad bandė pasakyti mamai, kad kuo greitesnis skolos padengimas padės ateityje, tačiau ji ir jo patėvis nesutiko su tuo. Jis pridūrė: „Mano mama sakė, kad jaučiasi blogai, bet neturėčiau jos už tai bausti. Tuo metu daug nesakiau, bet ilgai galvojau ir nusprendžiau, kad nenoriu matyti jos vestuvėse.

Jai nepatinka mano sužadėtinė. Jai nerūpi mano ateitis taip, kaip mano seserų. Ji seseris myli labiau. Aš parašiau jai žinutę apie savo sprendimą, o ji niekada neatsakė. Dabar mano seserys sako, kad neatvyks į vestuves, o tėvas yra įsiutęs ir reikalauja, kad vėl ją pakviesčiau.“

Nesutaria, kuris neteisus

Į „Reddit“ įrašą atsakė daugiau nei 1000 žmonių ir daugelis nesutarė, kuris iš jų klydo. Vienas žmogus rašė: „Galite kviesti arba nekviesti bet ko dėl bet kokios savavališkos priežasties, tačiau darykite tai žinodami, kad šiuo atveju neturite rimtų argumentų prieš tuos, kurie mano, kad klystate. Taip, paskolų grąžinimas yra investicija į ateitį. 

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau pagalvokite iš kitos pusės. Jei jūsų seserų santuokos žlunga, jos vienu ar kitu būdu atgauna pinigus ir gali vėl atsistoti ant kojų. Ką atgausite iš paskolos grąžinimo, jei išsiskirsite su žmona? Tai yra neužtikrinta investicija su rizika, kad išsiskyrimo atveju jūsų partneris gaus naudą, o jūs – nieko. Yra daug logikos jūsų mamos mintyse ir jos nėra paremtos patinka/nepatinka.“

„Mano asmeninis verdiktas yra toks, kad visi esate neteisūs. Tikrai nesmagu, kad mama su jumis nesielgia vienodai, bet taip pat neteisus ir tu, kad jauti teisę savintis jos pinigus“, – pridūrė kitas.

Trečiasis pakomentavo: „Negaliu jo kaltinti, kad apstebėjo, kad su jais elgiamasi skirtingai. Tėtis net sako, kad jie neturėtų tuoktis, kol nebus sumokėta skola. Kad rodo, kad yra tam tikras išankstinis nusistatymas.“

„Tu jau suaugęs, tavo tėvai neprivalo tau nieko duoti. Su tavimi elgiamasi kitaip, nes tavo aplinkybės yra kitokios. Tiesiog nenori to girdėti, nes tikėjaisi gauti pinigų“, – komentavo kitas vartotojas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų