Viskam alergiška mergaitė: net paprastas bučinys gali ją nužudyti

Šešiametė britė yra alergiška daugeliui dalykų, todėl net paprastas bučinys gali ją nužudyti. Ailos Frenks (Isla Franks) oda yra tokia jautri, kad visas mergaitės kūnas turi būti aptvarstytas 24 valandas per parą. Kartą tėvai ją turėjo skubiai vežti į ligoninę, kai prieš valandą pieno gėrusi sesutė ją pabučiavo, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Mergaitės tėvai turi jos drabužius laikyti šaldytuve, nes ji alergiška dulkėms. Tai, kad Aila yra alergiška kaušiniams, pienui, kviečiams, žolei ir dulkėms, jos tėvai sužinojo, kai jai buvo šeši mėnesiai. Gydytojai nurodė jos kūną tvarstyti, kad būtų apsaugota jos itin jautri oda.

„Mes negalime daryti nieko, ką paprastai daro šeimos. Net paprastas išėjimas pavakarieniauti Ailai gali būti mirtinas. Jei Aila susiduria su tuo, kam ji yra alergiška, jos odą skausmingai išberia. Jei kontaktas įvyktų prie veido, jos gerklė gali ištinti. Ji yra alergiška daugeliui dalykų. Labai sunku ją apsaugoti nuo visko“, – sakė Ailos mama.

Šešiametė dažnai yra siunčiama iš mokyklos namo dėl alergijos paūmėjimo. Praėjusį mėnesį jai kilo alerginė reakcija, kai ji atsisėdo šalia mergaitės, kuri namie turi katę. Taip buvo nustatyta dar viena alergija.

„Neseniai ji pamatė vaikus, valgančius ledus, ir paklausė, koks jų skonis. Buvo labai skaudu. Tačiau ji yra labai drąsi mergaitė ir neleidžia, kad alergijos trukdytų jai lakstyti ir būti normaliai mažai mergaitei. Skamba banaliai, kad negali savo vaiko įvynioti į vatą, tačiau aš tai darau tiesiogine to žodžio prasme kiekvieną dieną“, – sakė Ailos mama.

Mergaitę galite pamatyti paspaudę čia.


Rašyti komentarą...
A
Ausra
2012-08-17 16:30:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Tai, kad Aila yra alergiška kaušiniams, pienui, kviečiams, žolei ir dulkėms, jos tėvai sužinojo, kai jai buvo šeši mėnesiai." Kas tie KAUŠINIAI? :DDDD
Atsakyti
0

n
nolie
2012-08-17 08:13:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Praėjusį mėnesį jai kilo reakcinė reakcija po to, kai ji atsisėdo šalia mergaitės.." nu bet jūs ir verčiat.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų