Visame pasaulyje žmonės sugiedojo Lietuvos himną atnaujinta 21:02

Jau 12 metų iš eilės TV3 žiniasklaidos grupė gali džiaugtis prisidedanti prie visos šalies ir už jos ribų lietuvius vienijančio reiškinio – per Valstybės dieną, liepos 6-ąją, giedamo himno. Ne išimtis ir šie metai, kai lietuviai „Tautišką giesmę“ bus kviečiami giedoti net iš dviejų vietų, o kartu renginio žiūrovų lauks ir įspūdinga programa.

„Tautiškai giesmei“ giedoti ant scenos susirinko visi koncerto dalyviai, prie jų prisijungė ir Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. Pabaigus giedoti ne vieno akyse žibėjo ašaros.

Trakuose išvysti šventinį renginį susirinko minia žmonių. Džiaugsmingai nusiteikę tautiečiai būriavosi tiek ant kranto, tiek vandenyje – katamaranuose, baidarėse. 

Koncerto pradžioje į dangų kilo tautų draugystės simbolis – balti balandžiai. 

Transliacijos metu rodomi įvairiausi siužetai. Viename iš jų pasirodęs Lietuvoje gyvenantis italas Gianluca DeMarco pasitiktas džiaugsmingais šūksniais. 

Kiekvienais metais per šventę 21 valandą vakaro giedamas himnas – tradicija, kuri lietuvius išskiria nuo kitų tautų. Esame vieninteliai, kurie tai daro tuo pačiu metu visame pasaulyje.

TV3 pradėta tradicija, kuri siekia 2009-uosius, per šį laiką tapo tautine: liepos 6-ąją himną giedantys žmonės jau turi įprastas šventės vietas ir kompanijas, o „Tautiška giesmė“ su draugais, artimaisiais ar tiesiog bendraminčiais giedama visur – gatvėse, namuose ir net atokiausiuose pasaulio kampeliuose.

(57 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Istorinę dieną švęskite su TV3: kviečiame kartu giedoti „Tautišką giesmę“

Himną giedoti lietuviai kviečiami net iš dviejų skirtingų vietų

Šiais metais himną giedoti lietuviai kviečiami net iš dviejų skirtingų vietų. Svarbiausias renginys, himno giedojimas ir įspūdinga koncertinė programa įvyks Trakų apžvalgos aikštelėje priešais Salos pilį. O tie, kuriems Trakai – ne pakeliui, labai laukiami pasirodyti sostinėje, Vinco Kudirkos aikštėje – tradiciškai čia taip pat nuo 21 val. bus giedamas himnas.

REKLAMA

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniečiai Lietuvos himną giedojo V. Kudirkos aikštėje

Renginio programoje – sportininkams palaikyti skirta nauja Vido Bareikio daina, SKAMP, Saulius Prūsaitis, pasiilgtų „X faktoriaus“ ir „Didžiojo šou burbulo“ dalyvių pasirodymai bei daugelis kitų visai šaliai žinomų atlikėjų. O įspūdingo renginio vedėjais taps Mindaugas Stasiulis ir Donata Račaitė.

Jautriuose šventiniuose siužetuose – Lietuvai itin nusipelnę žmonės, jų pasakojimai ir pasiekimai. Šiais metais TV3 žiniasklaidos grupė neatsiejama ir nuo Tokijo vasaros olimpinių žaidynių, tad renginio žiūrovai išvys ir jau anksčiau visą šalį garsinusius sportininkus.

Įspūdingas „Tautiškos giesmės giedojimo“ renginys per TV3, TV3 Play ir naujienų portalą tv3.lt – liepos 6-ąją nuo 19.30 val., o himno giedojimas – tradiciškai nuo 21 val.!


Rašyti komentarą...
n
nn
2021-07-05 10:57:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam ta giesme giedoti,juk vistiek naudos jokios,kai valdo musu sali sukciai ,vagys, nesinori tos giesmes giedoti ,kai musu tauta valdo,visokie lgbt,narkomanai ir kiti kurvininkai
Atsakyti
-19

N
Ne ne ne
2021-07-06 22:39:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nevaizduokit cia geruciu su savo tautinem gesmem, gieda tik Lt grietinele pries kameras, ir keli nupeze pensisninkai, o eiliniam zmogui visiskai neidomu tuoj labiau uzsienuje gyvenanciams visokios giesmes, grazu tik prie tv kameras, o realybeje apgailetina ta Lietuva, melagystes, baudos, laisves neturejimas, visi istatymai pries eilini zmogu, valdzios korumpuotumas, zmoniu niekinimas, mokesciai, zveriskos kainos ir t.t. taip kad eilini karta apsimeluokim pries pasauli kad mes gera, draugiska, vieninga tauta, o realybe visi gyventojai puikiai zino, apart musu nekonpetetinga valdzia.
Atsakyti
0

R
Romas
2021-07-06 19:57:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
TV3 tegul gieda su pederasais.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (41)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų