Viršininkas moterį atleido dėl vaikų: trukdė, kad girdi juos skambučio metu

Nors koronaviruso ir karantino banga pamažu atslūgsta, šių dalykų padariniai vis dar stipriai jaučiami. Neseniai dviejų vaikų mama pasidalijo tuo, kad buvo atleista iš darbo, nes jos viršininkui trukdė tai, kad ji namuose rūpinasi vaikais.

Kalifornijoje gyvenanti Dris Wallace yra tinklaraštininkė ir buvusi įmonės sąskaitų valdytoja. Kovo viduryje ji dėl koronaviruso pradėjo dirbti iš namų ir dar turėjo rūpintis namuose likusiais ketverių metukų dukra bei metukų sūnumi.

Nuo pat darbo iš namų pradžios Dris sakė, kad stengėsi daryti viską, jog patenkintų viršininko ir įmonės poreikius. Tačiau jos darbo pobūdis reikalavo ir verslo skambučių partneriams. Būtent pastarieji ir sukėlė viršininko nepasitenkinimą.

„Mano viršininko spaudimas buvo milžiniškas ir sukėlė daug streso. Vaikai visada trukdė, o mažasis norėjo būti ant rankų, valgyti. Tačiau jie nuolatos turėjo laukti, kol aš baigsiu darbus, kad galėčiau patenkinti jų poreikius. Man dėl to plyšo širdis“, – dailystar.co.uk pasakojo moteris.

Ji puikiai suprato skambučių svarbą, todėl prašė viršininko leisti juos atlikti tarp 13 ir 16 valandos, kai vaikai dažniausiai miega ir foninis triukšmas gali būti minimalus:

„Tai buvo mano vienintelis sprendimas, tačiau viršininkui tai netiko. Jis mane spaudė ir nepaisydavo mano grafiko, surengdavo skambučius pietų metu, kai mano vaikai buvo alkani ir nekantrūs.“

Dris tikino, kad ji puikiai atliko visus kitus darbus, laikėsi terminų ir negavo jokių klientų skundų, tačiau viršininkas ją atleido dėl triukšmo, kurį skambučių metu skleidė kambaryje buvę jos vaikai.

„Aš jam pasakiau, kad negaliu tiesiog užrakinti vaikų kambaryje ir palikti, tačiau jis liepė tai sutvarkyti. Spaudimas man vis didėjo ir galiausiai jis pasakė, kad yra pervargęs nuo šito dalyko. Man paskambino iš personalo skyriaus ir pasakė, kad aš turėčiau pasitraukti“, – dalijosi moteris.

REKLAMA

Ji sakė, kad jaučiasi labai įskaudinta ir išduota, nes nenuilstamai dirbo įmonėje, stengėsi pasiekti kuo geresnius rezultatus ir suderinti tai su motinyste.

Šia situacija ji pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“, kuriame moterį seka daugiau nei 60 tūkstančių žmonių. Ji nusifotografavo su vaikais ir paprašė dukters laikyti užrašą: „Mano mama buvo atleista, nes jos viršininkas nenorėjo girdėti manęs fone“.

Įrašas sulaukė daugybės reakcijų, komentarų, daugelis palaikė Dris ir sakė, kad reikia dėl to kovoti, nes tai moterų diskriminacija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų