Atviras keturių vaikų mamos laiškas: „Norėčiau pabėgti į negyvenamą salą“

Keturių vaikų mama kalbėdama apie motinystės iššūkius pripažino pasiilgstanti būti „nebrandi ir savanaudiška“ ir dažnai verkianti iš desperacijos.

Melburne, Australijoje gyvenanti Jessica Hood (31) atvirai papasakojo, kaip motinystė sujaukė jos psichologinę sveikatą – moteris su vyru augina keturis vaikus iki šešerių metų. Instagrame ji savo 54 000 sekėjų atskleidė, kad abejoja kiekvienu savo sprendimu šeimos srityje ir pripažino, kad kai kuriomis dienomis visai nenori būti atsakinga.

Emocingame įraše Instagrame ji rašė: „Net ir lengvomis dienomis sunku būti mama. Sunku auginti vaikus, kad jie užaugtų gerais žmonėmis, kai kartais man net neatrodo, kad pati tokia esu.“

Namais ir vaikais besirūpinanti mama pridūrė, kad kartais svajoja „pabėgti į negyvenamą salą, kur niekada nesibaigtų saulė ir kokteiliai“ ir atvirai papasakojo, kaip tapusi mama prarado savo tapatybę. Ji paaiškino, kad jos gyvenimas pasikeitė drastiškai ir kad dabar ji pasiilgsta „pokalbių su suaugusiaisiais“ ir „dėvėti drabužius, kurie nebūtų apspjaudyti“ – šiuo metu ji visą savo laiką skiria vaikams.

Jessica rašė: „Pasakysiu vieną dalyką – motinystė kaip niekas kitas sujaukia psichologinę sveikatą. Motinystė atima viską, kas anksčiau buvo tavo tapatybės dalis ir nieko nepalieka, kol netampi visiškai nauju žmogumi, kurio net neatpažįsti. Žmonės vis dar mano, kad namuose liekančios mamos tuo naudojasi kaip dingstimi nedirbti ir tinginiauti. Patikėkite manimi – pasiilgstu kasdien bendrauti su suaugusiais žmonėmis.“

Jessica taip pat pasakojo, kaip gali būti vieniša būti mama, ir kaip situacija pablogina socialiniuose tinkluose nuolat matomos „nuostabios istorijos su tobulais vaikais“. Užbaigdama savo nuoširdų įrašą ji kitiems tėvams priminė nepamiršti pailsėti ir atsigauti, o mamoms – kokios jos stiprios.

Ji pridūrė: „Žinau, kad mylite savo vaikus, žinau, kad dėl jų darote viską, ką galite. Žinau, kad praleisite visą dieną tvarkydamos namus, vien tam, kad per 5 minutes viskas vėl būtų aukštyn kojom, bet vis tiek esate nuostabi mama – jums pavyks.“

REKLAMA

Jessicos įrašas sulaukė daugiau nei 1 000 patiktukų, o vėliau ji pasidalino gražia nuotrauka, kurioje jos vaikai žaidžia lauke,  rašoma dailymail.co.uk. Šį įrašą viena moteris komentavo taip: „Tu nuostabiai nuoširdi ir drąsi, nes tuo pasidalinai.“ Kita komentatorė pridėjo: „Tiesiog įgarsinai mano mintis ir žodžius.“ Trečia rašė: „Tikiuosi, jautiesi geriau – čia turbūt aprašei tai, kaip jauteisi pastarosiomis dienomis.“ 

Šis nuoširdus įrašas jau antras tokio pobūdžio Jessicos profilyje – anksčiau ji rašė apie tai, kaip daug moterų tapusios mamomis negali pasidalinti tuo, kokios nelaimingos jaučiasi. Ji pasakojo, kaip jai atrodo, kad visas gyvenimas sukasi aplink namų ruošos darbų tvarkaraštį, aplink rūpinimąsi kitais ir vaikų darželį.


Rašyti komentarą...
J
Janina
2020-07-02 22:40:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lina jūsų specelybe,ką pasirinkote ta ir turite
Atsakyti
-1

D
Daiva
2020-07-04 11:39:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
As uzauginau 4 vaikus galva iskėlus,nors.buvo ziauruai sunku.ir nebuvo kieno ismaldos prasyt.jei gimdei tai dziaukis ir neverkslenk kaip tausunku.
Atsakyti
0

D
Daiva
2020-07-04 11:40:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam gimdei vargse kad db dejuoji
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų