• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujininkų mikrorajone – neramios dienos. Vilniečiai sako, kad dienomis net baisu išeiti į gatvę, mat daugelyje vietų galima susitikti nuo narkotikų apsvaigusius jaunus vyrus.

Naujininkų mikrorajone – neramios dienos. Vilniečiai sako, kad dienomis net baisu išeiti į gatvę, mat daugelyje vietų galima susitikti nuo narkotikų apsvaigusius jaunus vyrus.

REKLAMA

Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo Naujininkų gyventoja Ugnė, pastaruoju metu situacija gerokai suprastėjusi. Savo ruožtu Vilniaus pareigūnai sako, kad pranešimų daugiau nei įprasta nėra fiksuojama.

Gąsdina pamatyti vaizdai 

Jos teigimu, net dienos metu, kai aplink vaikšto daugybė vaikų bei senjorų, apsvaigę nuo narkotikų gyventojai vaikšto nesibaimindami nei aplinkinių reakcijų, nei pareigūnų.

„Daugiabučiuose yra „taškai“, kur parduodami narkotikai. Net neįsivaizduojate, kokių vaizdelių ten gali pamatyti.

Mes labai daug bendruomenėje kalbame apie tai, kad yra nesaugu, iškilęs pavojus ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, tačiau niekas nesikeičia“, – skundžiasi vilnietė.

REKLAMA
REKLAMA

Jai antrino ir kita naujienų portalo tv3.lt skaitytoja, kuri prisipažino bijanti išeiti į gatvę, nes niekada nežino, kur sutiks apsvaigusį nuo narkotikų asmenį.

REKLAMA

Bijo dėl vaikų 

Ji sako, kad ypač neramu ir dėl vaikų, kurie kasdien žaidžia lauke. „Kartą teko matyti net žaidimų aikštelėje „smigusį“ vyrą – tai net sunku pagalvoti, ko prisižiūri vaikai.

Policija nuolat yra kviečiama, tačiau, deja, niekas nesikeičia“, – pasakoja Ugnė.

Policija tiria atvejus

Savo ruožtu Vilniaus policijos pareigūnai sako, kad pranešimų susijusių su narkotinių medžiagų neteisėta apyvarta, padidėjimo nėra.

REKLAMA
REKLAMA

Nuolat buvo, yra ir bus vykdomos viešo ir neviešo pobūdžio policinės priemonės.

Pažeidėjai, t.y. vartojantys, taip ir platintojai, nuolatinių priemonių eigoje periodiškai identifikuojami, sulaikomi su įkalčiais ir baudžiamosios bylos atiduodamos į teismą.

Stiprinant patruliavimą šiuo metu aktyviai pasitelkiamos VST pajėgos (kaip Naujininkuose, taip ir kituose miesto rajonuose).

manote kad taškų nežino policijos pareigūnai? Visa problema prasidėjo kai šimašėlis perkėlė taboro gyventojus į daugiabučius. Puikus verslo planas padidinti narkotikų prieinamumą - nereikia su taksi važiuoti į metalo g., visi taškai tapo ranka pasiekiami.
,, ačiū laisvės partijai,,. Juk negalima bausti narkasu
Kur 'protingo' skvernelio buvę kolegos???
Kur 'policija'?
Ar tik mentai liko, kurie tik bausti sugeba už greičio viršijimą....
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų