• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Diena atneš daug netikėtumų. Šiandieną suprasite, kas tikrieji draugai. Nepersitempkite darbe – šiuo metu sveikatą reikėtų tausoti.

Diena atneš daug netikėtumų. Šiandieną suprasite, kas tikrieji draugai. Nepersitempkite darbe – šiuo metu sveikatą reikėtų tausoti.

REKLAMA

Avinas

Nuo asmeninių pastangų daug kas priklausys. Jūsų įtaka aplinkiniams bus nemenka, tik pasistenkite likti sąžiningi sau bei žmonėms, su kuriais turėsite reikalų.

Tauras

Persilaužimo metas, palengva viskas grįš į savo vietas. Šiandien negeras laikas priimti atsakingus sprendimus: nuo rytdienos imkite mąstyti, o šiandien tiesiog pailsėkite.

Dvyniai

Geras laikas seniems, uždelstiems reikalams tvarkyti. Gali tekti susidurti su seniai matytais žmonėmis, išgirsti pasiūlymą, kurį jau buvote kadaise gavę.

Vėžys

Aktyviai veiklai ne pats geriausias metas, viršvalandžių neplanuokite. Būkite atidūs savo sveikatai, stiprinkite organizmą, kaupkite jėgas.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Dvilypis metas, kai pergalės kaina tampa itin aukšta (arba galite tiesiog pražiopsoti gerą progą), o pralaimėjimai nėra itin skaudūs. Sėkmę lems mokėjimas sutarti su aplinkiniais ir laiku pasiremti įtakingais draugais.

REKLAMA

Mergelė

Gali tekti persidirbti, darbų krūvis namuose ar darbe išaugs. Tačiau šiuo metu esate pakankamai stiprūs, kad vieni viską įveiktumėte.

Svarstyklės

Būkite atidūs antrosios pusės, partnerių, jus supančių žmonių nuomonei: galite išgirsti gerų patarimų, naudingos informacijos. Būkite dėkingi ir už kritiką saviems.

Skorpionas

Nors esate pasirengę dideliems žygiams (tiesiogine ir perkeltine prasme), aplinkybės klostosi nepalankiai. Net jei viskas bus gerai veikloje, santykiuose su artimaisiais, galite rimtai nerimauti, maištauti.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Jausitės visai neblogai (bent jau geriau už kitus). Tiesa, nepraraskite budrumo jausmo: jus bus lengva įtraukti į avantiūrą. Kelionėms, viešnagėms, svečiams priimti palankus metas.

Ožiaragis

Nepasimeskite informacijos, nuomonių gausybėje, venkite kraštutinumų. Esate kupini energijos ir ryžto viską perdaryti, tačiau nepersistenkite: dabar galima sugriauti laimės, sėkmės pamatus.

Vandenis

Palankus metas blaiviai mąstantiems, mokantiems realiai vertinti save, savo galimybes ir turintiems įtakingų draugų, patikimų partnerių. Gali pasikeisti tai, dėl ko buvote garantuoti, – tai netikėtų permainų metas.

Žuvys

Taps aišku, ar nepervertinote savo galimybių, o gal ką svarbaus praleidote, pamiršote. Šiandien galėsite atsigriebti. Tiktų tvarkyti konfidencialius reikalus.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų