naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien jūsų troškimai noriai pildysis, todėl nebijokite svajoti. Visgi gali teksti pavargti dėl netikėtų reikalų – tik neįsiaudrinkite, kai sulauksite papildomo darbo. 

Šiandien jūsų troškimai noriai pildysis, todėl nebijokite svajoti. Visgi gali teksti pavargti dėl netikėtų reikalų – tik neįsiaudrinkite, kai sulauksite papildomo darbo. 

REKLAMA

Avinas

Turbūt atsiras norinčių jumis pasinaudoti arba išstumti iš užimamų pozicijų. Kažkas gali sutrikdyti jus keistu, netikėtu pasiūlymu. Tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte ir išvengtumėte problemų.

Tauras

Nesitikėkite, kad išsisuksite nuo prisiimto įsipareigojimo arba atsakomybės už savo padarytas klaidas. Daugiau dėmesio skirkite profesiniams reikalams, nes dėl aplaidumo gali kilti avarinė situacija.

Dvyniai

Šiandien pasitaikys įtampos ir išbandymų. Kažkuris iš bendradarbių ar draugų gali apvilti svarbiame reikale, ir tai žada nuostolius arba žalą reputacijai. Dėl nepakankamo atsargumo gali nukentėti ir artimas žmogus.

REKLAMA

Vėžys

Tikėtina, kad kils netikėtų rūpesčių, susijusių su šeima, darbu. Galite nukentėti dėl neapgalvotai ištartų žodžių, paskleistų gandų. Svarbu atskirti draugus nuo priešų. Saugokite reputaciją ir sveikatą.

REKLAMA

Liūtas

Rytas gali būti kupinas destrukcijos ir pavojų. Kažkas gali strigti, nepasiteisinti kai kurios iliuzijos. Nusimato ir nevaldoma aistra, pavydo priepuolis. Stenkitės ramiai dirbti įprastus darbus, prisilaikydami saugumo taisyklių.

Mergelė

Nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Galite susigundyti greita ir lengva nauda, kurią mėginsite pasiekti kitų sąskaita, naudodamiesi tarnybine padėtimi ar pan. Arba susidursite su taip besielgiančiais.

REKLAMA

Svarstyklės

Jūsų aplinkoje atsiras tokių asmenų, kurie mėgins daryti įtaką jūsų sprendimams arba drumsti nusistovėjusią ramybę. Kai kurie santykiai, sutartys gali nutrūkti arba pakeisti kryptį. Skubotas įsipareigojimas gali tapti nelengva našta.

Skorpionas

Šiandieną jus gali užgriūti aibė keistų rūpesčių. Galima kebli situacija darbe arba asmeninių santykių srityje. Įmanomas atvejis, kad vietoj planuotos naudos ar malonumo patirsite nuostolį ir nusivylimą.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Galimi nauji netikėti kontaktai, pajamų šaltiniai. Būsite linkę žavėtis neracionaliais pasiūlymais bei projektais. Ypač saugokite nuo pavojų savo artimuosius ir vaikus.

Ožiaragis

Tikėtina, kad užsiversite darbais, gausite naujų užsakymų. Galbūt kils pagundų pirkti brangius pirkinius, investuoti arba mėginti ką nors išpešti iš kitų. Verčiau venkite konfrontacijos, įtampos. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, sveikatai.

Vandenis

Nerami diena. Visko gali nutikti. Galimi netikėti kontaktai su labai neprognozuojamais žmonėmis. Galbūt aiškinsitės teisinius kazusus. Jeigu jums knietės įvesti griežtą tvarką ar primesti savo valią, gali kilti nesusipratimų.

Žuvys

Turbūt teks sukti galvą dėl reikalų, susijusių su alimentais, draudimu, vertybiniais popieriais. Aplinkiniams galite atrodyti priekabūs, nenuoseklūs, tarsi patys nežinotumėte, ko norite. Saugokitės ūmių sveikatos sutrikimų.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų