Viena mėnesio diena – tai moterų „orgazmo pikas“: ir blogiausia vieta seksualinių nuotykių ieškojimui

Kai kalbame apie gerą seksą, pastojimą ar nėštumo išvengimą, turėtumėte įsidėmėti, kad moterys turi naują geriausią draugą – savo išmaniuosius telefonus.

Tokios vaisingumo ciklų stebėjimo programėlės kaip „Glow“ užkariauja moterų gyvenimus. „Glow“ jau užregistravo 47 milijonų moterų duomenis apie jų vaisingumo ciklus. Programėlėje taip pat fiksuojami tokie dalykai kaip sekso dažnumas, kokybė ir nuotaika.

Taigi, programėlė išanalizavo visus duomenis ir pateikė šias įdomias įžvalgas apie moterų seksualinį gyvenimą, rašo „Tech Insider“.

1. Norite dažniau mylėtis? Persikelkite į Kanadą. Kanadiečiai lytiškai santykiauja 45 proc. dažniau nei vidutinis „Glow“ vartotojas.

2. Tačiau saugokitės. Kanada taip pat yra puiki vieta pastoti. Kanados moterys pastoja 21 proc. lengviau nei vidutinis „Glow“ vartotojas.

3. Australai taip pat dažniau mylisi – 37 proc. daugiau nei vidutinis vartotojas.

4. Australai taip pat dažniau pastoja. Jų nėštumo dažnis yra 14 proc. didesnis nei vidutinio vartotojo.

5. JAV irgi yra gera vieta sulaukti smagios nakties. Amerikiečiai lytiškai santykiauja 16 proc. daugiau nei vidutinis vartotojas.

6. Blogiausia vieta seksualinių nuotykių ieškojimui? Lotynų Amerika. Jie mylisi rečiausiai, beveik 4 proc. mažiau nei vidutinis vartotojas.

7. Moters seksualinis apetitas atitinka jos mėnesinių ciklą. Jos ciklas prasideda pirmąją mėnesinių dieną. Paprastai mėnesinės trunka apie penkias dienas. Taigi nuo pirmos iki penktos dienos ji mažiausiai domisi seksu.

8. Daugybė moterų praneša apie energijos lygio ar nuotaikos pokyčius mėnesinių metu, todėl tai paprastai mažina ir lytinį potraukį. Moterys nesidomi seksu dar maždaug savaitę pasibaigus mėnesinėms.

9. Visos vėl pradeda norėti mylėtis 12 ciklo dieną.

10. Dauguma moterų reguliariai lytiškai santykiauja 12–14 ciklo dienas, kurias „Glow“ vadina „sekso piko“ periodu.

REKLAMA

11. Tiesą sakant, moterys jaučiasi seksualiausios ir labiausiai nori sekso 13 ir 14 ciklo dieną. Tačiau čia yra kai kas įdomaus: šiuo metu jos nebūtinai apturi geriausius ir labiausiai patinkančius lytinius santykius.

12. Viena mėnesio diena, kai moterys labiausiai mėgaujasi seksu, yra paskutinė jų ciklo diena, 30 diena. „Glow“ tai vadina „orgazmo piko“ diena.

13. Moterys jaučiasi labiausiai laimingos 15–16 ciklo dienomis, įpusėjus ciklui ir praėjus porai dienų nuo daugybės sekso.

14. „Glow“ vartotojai per dvejus metus užregistravo 7,6 mln. lytinių santykių.

15. Išties daug sekso. Kiekvieną minutę mylisi bent septynios moterys.

16. Beje, „Glow“ vartotojos taip pat pranešė, kad yra įsimylėjusios 2 milijonus kartų. „Glow“ teigia, kad stebėjo 88 000 porų lytinius ir vaisingumo ciklus.

17. Deja, nepaisant didelio seksualinių santykių skaičiaus, ne visos yra jais patenkintos. Beveik trečdalis apklaustų moterų teigė, kad mieliau atsisakytų sekso nei savo mobiliųjų telefonų.

18. Bet tai vis tiek reiškia, kad du trečdaliai mieliau atsisakytų savo telefonų nei sekso.


Rašyti komentarą...
J
Jurgis
2021-06-20 00:34:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
O taip, Kanada, Australija ir JAV tikrai pačios parsiausios gimstamumo "augimu"... Kad iškrypėlių masiškumu bei iš jų plitimu bei paplitimu tai faktas!.. Taip kad jos anoks pavyzdys...
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų