Vėžiu sergantiems vaikams – ypatinga dovana iš avialinijų

Dešimtmetį mininčio vėžiu sergančių vaikų paramos fondo „Mamų unija“ globojami vėžio paliesti vaikai gavo netikėtą dovaną – Turkijos avialinijos „Turkish airlines“ ir Alanijos savivaldybė dovanoja galimybę vaikams pasimėgauti saule ir jūra nesibaigiančios vasaros krašte.

3

Penki vaikučiai kartu su tėveliais lankysis specialiai jiems sukurtoje 10 dienų sveikatos stovykloje – „Daugiau saulės, daugiau vilties su Turkish Airlines“.

„Mūsų įmonė yra didelė, visus joje dirbančius vienija meilė vaikams, nes dauguma mūsų esame tėvai, kiti ketina jais tapti. Ypatingą ryšį turime su šalimis, kuriose dirbame, todėl visada, kaip tikri bendruomenės nariai jaučiame pareigą padėti, jeigu kažkam mūsų pagalba reikalinga.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mamų unijos globojami vaikai

Kaip skrydžių bendrovė, mes puikiai žinome, kokią naudą, įspūdžius ir emocijas teikia kelionės ir galimybės pasiekti norimus kraštus, todėl nusprendėme tai padovanoti Lietuvos vėžio paliestiems vaikams“ – sako „Turkish Airlines“ generalinis direktorius Lietuvoje p. Ahmet Öztaş.

Pasak jo, tikimasi, kad su „Mamų unijos“ vaikučiais pradėtas projektas bus ne tik tęstinis, bet ir įkvėps kitose šalyse dirbančius kolegas sekti šiuo pavyzdžiu.

REKLAMA

Į stovyklą Alanijoje vaikučiai keliaus „Turkish Airlines“ oro linijomis. Jų atstovai vaikučiams ir jų tėvams dovanos ne tik bilietus, bet ir oro linijų įsteigtas dovanas.

Stovykloje vėžio diagnozę išgirdę vaikai iš Lietuvos ne tik bendraus su Alanijos vaikais, jų šeimomis, mokysis jų tradicijų ir dainų, bet ir dalyvaus specialioje pažintinėje programoje, kurią papuoš vėžio sirgusiems vaikams pritaikytos geras emocijas dovanojančios pramogos. Stovyklos specialistai rūpinsis sveika mityba ir sveiku poilsiu. Vaikučius ir jų šeimos narius globos Alanijos ir „Mamų unijos“ savanoriai.

„Su Lietuva Alaniją sieja ypatingi ryšiai, draugaujame su Lietuvos miestais.

Alanijoje turime ir aktyvią lietuvių bendruomenę, kuri mūsų krašte vykdo keletą nuostabių projektų su mūsų vaikais, todėl norime prisidėti prie gražaus mūsų šalių bendradarbiavimo ir pradedame naują projektą, kuris padės vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms grįžti į normalų gyvenimą.

Tikimės, kad mūsų oras, gamta, maistas, žmonės ir poilsiui pritaikyta infrastruktūra padės, kad vaikai ir jų tėvai čia pasikrautų teigiamos energijos ir sveikatos“, – sako Alanijos viešbučių asociacijos pirmininkas ir „Titan Select Hotel“, kuriame apsistos vaikai, savininkas p. Burhan Sili.

Apie stovyklą savo įspūdžius vaikai ir paramos fondo „Mamų unija“ vadovė Eglė Mėlinauskienė pasakos socialinio tinklo „Mamų unija“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
M
Milda
2018-10-18 18:02:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip smagu, kad tai jau yra antras panašus projektas Lietuvoje! 2 ar 3 metus bent porą kartų per metus keli vaikai keliauja į Maljorką (jei gerai prisimenu) atostogauti. Sėkmės geradariams, o vaikams – sveikatos!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų