Vestuvių planuotoja Vagonė prabilo apie pasikeitusius planus: šventes teko perkelti į kitus metus

Koronaviruso pandemija privertė pasaulį sustoti ir šiek tiek atsikvėpti nuo kasdienio skubėjimo. Vestuvių planuotoja Laura Vagonė juokauja, kad ji buvo viena iš tų, kuri slaptai troško pertraukos, tačiau nesitikėjo, kad gyvenimo ritmą pakeis pavojingas virusas. Moteris atvirauja, kad dalis darbų persikelia į kitus metus, o dėl to gali nukentėti ir šeimos ekonominė situacija.

Akvilė ir Tomas Razauskai buvo tiesiogiai paliesti šios situacijos, tačiau nusprendė neleisti laiko veltui ir papasakoti, kaip koronavirusas pakeitė šeimos verslus turinčių žmonių istorijas. 

Vestuvių planuotoja Laura Vagonė pasakoja, kad artimiausias pusmetis buvo sudėliotas griežtai – ji tiksliai žinojo, ką veiks kiekvieną vasaros savaitgalį. Planuose buvo gana sudėtingas ir aktyvus sezonas su daugybe gražių vestuvių.

„Visa tai labai greitai pasikeitė ir aš labai džiaugiuosi, kad visa tai neįvyko viduryje sezono, ir kad prasidėjo šiek tiek anksčiau ir buvo mums su jaunaisiais laiko susivokti ir kažkaip pakeisti tuos planus. Dažniausiai be didelio noro vyko tie keitimai, bei kitos išeities neliko.

Po sezono planavau pakeliauti, tai labiausiai tikėtina, kad ekonominė situacija šeimoje bus pasikeitusi ir didesnių kelionių teks atsisakyti. Bet nieko. Kažkaip gyvensime“, – optimizmo nepraranda ji.

Ne viskas pakrypo į blogą

Moteris prisipažįsta, kad iš tiesų netgi šiek tiek lepinasi ir mėgaujasi karantinu.

„Slapčia galvoju, kad gal per stipriai norėjau, kad visas pasaulis sustotų, sulėtėtų šiek tiek, nes, būsiu atvira, mane kartais kankindavo panikos priepuoliai, nes tas planavimo darbas nėra toks romantiškas, kaip galima būtų pagalvoti, labai daug streso.

Aš iš tikrųjų svajojau, kad šiek tiek sulėtėtų viskas, niekas nebeskubėtų taip. Tik negalvojau, kad sulėtės tokiu būdu, tai gal kartais nereikia per stipriai norėti“, – šypteli.

Vestuvių planuotoja pasakoja, kad dabar sumažėjo įvairiausių susitikimų, o dėl to dabar gali sau leisti mėgautis ilgesniais rytais, paskaityti knygą ir pasigaminti pusryčius su sūnumi.

REKLAMA

„Galiu mėgautis ta kasdienybe. Šiaip galima būtų pagalvotų, kad aš esu tokia ekstravertė ir negalėsiu gyventi be draugų, susitikimų ir panašiai, bet toli gražu. Kuo puikiausiai leidžiu laiką namuose.

Draugė buvo privažiavusi prie balkono, tada ją pamačiau ir supratau, kaip iš tikrųjų pasiilgau savo draugų“, – sako L. Vagonė.

Dėl ateities nesijaudina

„Į ateitį aš žvelgiu optimistiškai. Man yra buvę gyvenime tikrai blogų periodų, ypač paauglystėje. Tarkim, kai aš tikrai gyvenau labai blogai. Mano šeima nebuvo turtuoliai. Ir aš manau, aš išgyvensiu ir šį laikotarpį.

Bet negaliu pasakyti, kad nėra nerimo, vis tiek turi galvoti, kaip tas santaupas reguliuoti, nes kol kas apskritai nežinome, kada pradėsime dirbti. Ta nežinia labiausiai ir kankina, ir labiausiai komplikuota yra. Aš galvoju, kad išgyvenome blogesnius dalykus, išgyvensime ir tai“, – sako ji.

Moteris priduria, kad planai keičiasi ir vestuvės, kurios buvo planuotos šiais metais, persikelia į kitus, tad tikėtina, kad 2021 metų vestuvių sezonas bus kur kas intensyvesnis nei buvo planuotas šis.

„O šiaip linkiu visiems rasti visame šitame kažkokią šviesią pusę ir jos laikytis, nes nukrypti į kažkokias tamsias mintis galima labai greitai“, – pokalbį užbaigia vestuvių planuotoja L. Vagonė.


Rašyti komentarą...
J
Jomajo
2020-04-29 08:14:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Drezina
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų