Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Artėja metas, kai į mūsų namus pasibels didžiausios metų šventės. Ilgametė kovos menų entuziastė, šokėja, dviejų vaikų mama Veronika Montvydienė dalinasi mintimis apie laukimą artėjančių švenčių, šeimos tradicijas.

Artėja metas, kai į mūsų namus pasibels didžiausios metų šventės. Ilgametė kovos menų entuziastė, šokėja, dviejų vaikų mama Veronika Montvydienė dalinasi mintimis apie laukimą artėjančių švenčių, šeimos tradicijas.

REKLAMA
REKLAMA

– Su kuo Jums asocijuojasi Kalėdos? Ar Jums tai yra viena svarbiausių švenčių?

– Dažnai būtent Kalėdos mūsų šeimoje susidubliuoja su darbu, dėl to laukiamiausia šventė tampa Kūčios. Šios abi šventės visada asocijuojasi su šeima - būvimu visiems kartu, kai susirenka platus giminės ratas, draugai. Ypač smagu, kai aplink šventinė nuotaika, dovanos ir šypsenos. Ne veltui šios šventės laukia net tik vaikai, bet ir suaugusieji.

REKLAMA
REKLAMA

– Kada namuose pradedate kurti Kalėdinę nuotaiką ir atsiranda pagrindinis simbolis – Kalėdinė eglutė?

– Tiesa pasakius, būna labai įvairiai. Viskas priklauso, kada pajaučiame poreikį – koks oras už lango, ar jau yra sniegas. Aišku, įtaką daro ir aplinka, kai pamatome visur papuoštas parduotuvių vitrinas, gatves. Konkrečios datos puoštis neturime nusistatę, tačiau savaitę ar dvi prieš šventes jau būname pasidekoravę namus. Ypatingą nuotaiką sukuria eglutė, kurią renkamės gyvą, bet vazonėlyje. Nepritariu minčiai kirsti egles vardan kelių savaičių savo poreikiams ir malonumams patenkinti, tad eglutė vazonėlyje puiki alternatyva, nes galima pavasarį pasodinti ir vėliau toliau ja džiaugtis.

– Kaip dekoruojate savo namus?

– Svarbiausia daug lempučių! Mėgstam, kad viskas namuose šviestų, o būtent lempučių šiais laikais didžiulis pasirinkimas. Prisikabinam girliandų, blizgučių ir tikrai pasistengiame, kad kiekvienas namų kampelis būtų išpuoštas. Vaikai labai mėgsta ant langų užklijuoti snaigių lipdukų, tad irgi aktyviai įsitraukia į dekoravimą.

REKLAMA
REKLAMA

– Kokių dovanų tikitės iš Kalėdų senelio? Ką pati mėgstate dovanoti artimiesiems?

– Labai mėgstu rūpintis dovanomis, kurios žmonėms reikalingos.Tikriausiai retam patinka gauti ar dovanoti visokias statulėles iš kurių naudos maža. Tada būna labiau dovana dėl dovanos – kai svarbu bet ką padovanoti. Juk nei pats nežinai kur dėti, nei kitas neįsivaizduoja, o perdovanoti irgi negali, tad gaunasi gražiai įpakuota problema. Geriausios dovanos, kurios yra apgalvotos ir išjaustos bei kurias galima panaudoti – įvairios priemonės, drabužiai ar net šiltos kojinės. Tada esi garantuotas, jog žmogus tikrai panaudos ir džiaugsis gavęs.

Beje, pati šiais metais Kalėdų senelio paprašiau padovanoti oro drėkintuvą, kadangi senasis sugedo ir jam trūko funkcionalumo, o be šio prietaiso neįsivaizduojame šildymo sezono. Tačiau Kalėdos atėjo ankščiau! Ilgai studijavusi įvairius produktus ir jų technines galimybes, pasirinkau „Philips“ oro drėkintuvą ir oro valytuvą viename, kuris ne tik drėkina, bet ir išvalo namų orą. Tokia dovana ypač praktiška, nes džiaugiasi visa šeima, kadangi mūsų namuose tai vienas dažniausiai naudojamų prietaisų. Namų drėkintuvas yra puikus pagalbininkas norint stiprinti imunitetą ar pagerinti miego kokybę. Taip pat padeda ir eteriniai aliejai, kuriuos įtraukiau į Kalėdinių dovanų sąrašą. Taigi svarbiausia, kad dovanos būtų naudingos!

REKLAMA
REKLAMA

– Ko palinkėtumėte skaitytojams šventiniu laikotarpiu?

– Aš manau, kad svarbiausia nepamiršti sakyti daug gerų žodžių vieni kitiems, parodyti dėmesį. Svarbu koncentruotis į pozityvų, sąmoningą kalbėjimą. Nesunku pagirti nepažįstamąjį gatvėje, o tai jam gali būti visos dienos geriausia ir netikėčiausia akimirka. Kai prasideda kalėdinė karštinė, visi palieka susikoncentravę į save ar į dovanas bei pamiršta pasakyti svarbiausius, gražiausius dalykus aplinkiniams.

„Philips“ oro drėkintuvai

„Philips“ oro drėkintuvai (oro drėkintuvas HU4803/01 ir oro drėkintuvas „AirWasher“ HU5930/10) su „NanoCloud“ technologija drėkina orą ir palaiko rekomenduojamą 40–60 % oro drėgmę patalpose; norimą drėgmės lygį galite nustatyti rankiniu būdu arba palikti prietaisui valdyti automatiškai, ir jis pats pasirūpins tinkamu drėkinimu pagal esamas patalpos oro sąlygas. Lyginant su kitais ultragarsiniais drėkintuvais, šie išleidžia į orą net 99% mažiau bakterijų, o tai reiškia ilgalaikę apsaugą jums ir visai šeimai, nes patalpų ore beveik visiškai nebus patogenų ir pelėsių. Dar vienas privalumas: šie drėkintuvai sukuria tik nematomą vandens dulksną ir nepalieka negražių dėmių ant grindų ir baldų.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų