Vėlinių puokščių kainos Vilniaus turgelyje: kai kurios siekia ir 40 eurų

Artėjančios Vėlinės kelia nerimą tiems, kurie planuoja aplankyti artimųjų kapus. Daugelis suka galvas, kokias gėles pirkti, kuo papuošti kapus

29

Didieji Vilniaus Konarskio gatvės ir Šeškinėje esantys gėlių turgeliai siūlo milžinišką kapinių gėlių pasiūlą. Čia galima rasti ir tradicinių chrizantemų, ir itin šiuolaiškiškai atrodančių gėlių. 

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite, kokias gėles siūlo Vėlinėms

Renkasi dirbtines gėles

Prekeiviai tv3.lt sako, kad daugelis lietuvių dažniausiai renkasi dirbtines gėles. Tokį sprendimą pakoreguoja rudeniški orai bei atstumas iki kapų.

Jeigu kapinės gerokai toliau nuo namų, dažniausiai žmonės veža dirbtines, kad jos kiek ilgiau puoštų kapą, o štai pavasarį tendencijos keičiasi: žmonės sodina gyvas gėles, perka gyvų gėlių puokštes. 

Stebisi kainomis

Ilgamečiai turgaus darbuotojai sutartinai tvirtina, kad šiemet prekyba gėlėmis sumažėjusi, mat ir kainos kiek išaugusios.

Nors mažą puokštę galima įsigyti už 3, 5, 7 eurus, vis dėlto kai kurių gražesnių puokščių kainos siekia ir 30-40 eurų. Būtent už tokią sumą kalbinta pirkėja sakė pirks puokštę mirusiems tėvams.  „Kainos labai didelės, tačiau savo tėvams pirksiu ir už 30 eurų. Jiems juk nieko negaila“, – kalbėjo vilnietė.

Jai antrino kitas sutiktas praeivis. Nusistebėjęs aukštomis kainomis jis paaiškino, kad pirks tai, kas gražu ir traukia akį. Vyras atskleidė, kad mirusiems artimiesiems pirks tik gyvas gėles, mat dirbtinės, jo teigimu, primena šiukšles. 

Daugiau apie gėlių pasirinkimą Vilniaus Šeškinės turgelyje, reportaže: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų