naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

28 metų Natašai Stacey iš Velso iš pradžių buvo pasakyta, kad skausmą kelia ūminė išialgija, tačiau šių metų rugsėjį jai buvo diagnozuotas vėžys.

28 metų Natašai Stacey iš Velso iš pradžių buvo pasakyta, kad skausmą kelia ūminė išialgija, tačiau šių metų rugsėjį jai buvo diagnozuotas vėžys.

REKLAMA

Jaunai mamai, dirbančiai grožio terapeute,  ši baisi diagnozė buvo nustatyta po metus trukusio kankinančio nugaros skausmo, kai ji paprašė gydytojų atlikti tolesnius tyrimus. Magnetinio rezonanso tomografija aptiko jos stubure auglį, o vėžys taip pat išplito į smegenis.

Dviejų vaikų mamai iš Flinto Velse buvo atlikta stuburo auglio pašalinimo operacija, o dabar ji gydoma Clatterbridge vėžio centre Mersiside. Jessica Stacey sukūrė lėšų rinkimo puslapį, kad padėtų savo pusseserei, rašo mirror.co.uk.

Pasiryžusi kovoti su liga

Jame ji rašo: „Jos laukia sunkus kelias, bet ji yra stipriausia, drąsiausia, ryžtingiausia ir gražiausia moteris. Natašos sieloje dega ugnis ir ji yra tikras įkvėpimas. Ji pasiryžusi su liga kovoti ir mes būsime su ja kiekviename žingsnyje, ir aš tikiu, kad visas miestelis  taip pat kovos“.

REKLAMA

Nataša pirmą kartą apsilankė pas savo šeimos gydytoją daugiau nei prieš metus ir tada jai buvo diagnozuota ūminė išialgija, tačiau vėliau jos skausmas tapo nepakeliamas. Paprašius atlikti daugiau tyrimų, šių metų rugsėjį MRT tyrimas atskleidė stuburo auglį, kuris vėliau buvo diagnozuotas kaip agresyvi vėžio forma.

REKLAMA

Laukia kelios savaitės alinančios chemoterapijos

Dabar drąsios mamos šventiniu laikotarpiu laukia kelios savaitės alinančios chemoterapijos. Natašos šeima yra pasiryžusi suteikti įsimintinas Kalėdas jai ir dviem mažiems vaikams, kuriems yra vos septyneri ir ketveri. Jessica sakė: „Niekada nesitikima išgirsti tokių naujienų jauname amžiuje, ir nemanau, kad kas nors iš mūsų tikėjosi tokio tyrimo rezultato.

Mes norime, kad šios Kalėdos būtų ypatingos. Nataša yra vakarėlių siela ir ji yra tokia neįtikėtina asmenybė, kad aš tikrai nebūčiau galėjusi su tuo susitvarkyti taip kaip ji“. Lėšų rinkimo puslapyje jau surinkta daugiau nei 4000 svarų sterlingų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų