Vaikus auginanti pora net neketina slėpti: santykius kuria trise

Grožio salono savininkė ir santykių specialistė Ellecia Paine poligamiškus santykius atrado po pirmų skyrybų, o dabar sėkmingai gyvena su antruoju savo vyru ir jų mergina.

Kai nutrūko pirmoji Ellecia Paine santuoka, ji suprato, kad jos gyvenime kažko trūksta. „Aš pagalvojau, kad nenoriu dar kartą to patirti. Nenoriu vėl turėti monogamiškų santykių“, – pasakojo Vašingtono gyventoja Ellecia.

„Aš tikrai nežinojau, kaip tai atrodo. Aš nepažinojau nieko kito, kas tai darė, todėl tiesiog nusprendžiau pradėti susitikinėti ir būti sąžininga su žmonėmis“, – pridūrė ji.

Po keletos mėnesių Ellecia sutiko dabartinį savo vyrą Rob.

„Po pirmojo pasimatymo jis man pasakė, kad aš esu viskas, ko jis ieškojo, ir aš pagalvojau, o ne“,  – juokavo Ellecia. Jos nuostabai, Rob visiškai sutiko su nemonogaminiu Ellecia gyvenimo būdu, nes jis darė tą patį.

„Jis man sakė, kad galiu daryti tai, ką darau, ir toliau tyrinėti savo seksualumą“, – pasakojo Ellecia.

Kai Rob paklausė Ellecia, ar ši yra ką nors girdėjusi apie poliamoriją, ji nustebo.

„Niekada nebuvau apie tai girdėjusi. Jis man paaiškino, kad žmogus vienu metu gali mylėti daugiau nei vieną žmogų“, – pasakojo Ellecia.

Iš pradžių pora tiesiog susitikinėjo, kartais pasikeisdavo partneriais su kitomis poromis, tačiau Rob pamilo vieną jų draugių.

Į namus atsikraustė ir jų mergina

santykiai progresavo, todėl Ellecia ir Rob ėmė tyrinėti poliamoriją. Tuo metu, nieko nelaukę, Rob ir Ellecia susižadėjo ir susituokė. Jie gyvena kartu su dvejais Ellecia ir vienu Rob vaiku.

2017 metais Rob ir Ellecia susitiko su jų naująja mergina. Ji įsikraustė gyvenimui kartu su pora, tačiau kartu pasiėmė ir savo vyrą, nors jis į meilės trikampį įtrauktas ir nebuvo.

Už trejeto ribų Ellecia prieš dvejus metus susipažino su kitu savo vaikinu, ir dabar jie taip pat palaiko santykius.

„Tai reikalauja daug planavimo. Mes turime tris vaikus, kelias įmones ir kelis partnerius. Taigi turime kruopščiai suplanuotą bendrą kalendorių“, – sako Ellecia.

REKLAMA

Ji sako, kad vaikai yra visiškai laimingi ir tikrai nekvestionuoja tėvų gyvenimo būdo.

„Niekas nesėdi su savo vaikais ir nepasakoja, kad mama ir tėtis yra monogamiški. Mes esame atviri ir sąžiningi savo vaikų atžvilgiu, nes jie yra žmonės, tačiau jiems buvo treji ir penkeri, kai mes su Rob susipažinome, todėl viskas yra tiesiog taip. Kai jie užduoda klausimus, mes į juos atsakome“, – paaiškino Ellecia.

Ellecia sako, kad jos santykiai yra tvirtesni nei bet kada, rašo mirror.co.uk

„Kiekvieną kartą, kai partneris grįžta ir pasirenka jus, jūs sukaupiate daug pasitikėjimo savimi. Tai viena iš priežasčių, kodėl monogamija atrodo tokia saugi ir komfortabili.

Iš pradžių poligamija gali priversti jaustis nesaugiai, tačiau mes sukūrėme kažką žymiai didesnio, nes mes su Rob grįžtame dėl to, kad norime. Jis mane pasirenka todėl, kad myli, o ne todėl, kad būtų kokia nors pareiga“, – sakė Ellecia.

Svarbiausia – atvirumas

Ji teigia, kad partnerių sąžiningumas yra pagrindinis norint užmegzti poliagamiškus santykius.

„Bendravimas yra svarbus. Jūs turite bendrauti atvirai. Mes peraugome į tai ir išmokome pasitikėti vienas kitu, nes perėjome iš monogamijos į poligamiją. Mes buvome pripratę prie išskirtinių santykių saugumo, tačiau galų gale tai pakerta jūsų pasitikėjimą kitu, nes jūs jiems keliate taisykles“, – sakė Ellecia.

Tačiau Ellecia ne visada buvo lengva priimti tokį gyvenimo būdą.

„Aš esu pavydus žmogus, bet kovoju su tuo jausmu, nes kitaip esu nelaiminga“, – paaiškino Ellecia. Ji prisiminė, kai jiedu su Robu susitikinėjo ji susipažino su kita jo mergina.

„Aš bijojau, kad mane pakeis“, – sakė ji. Vis dėlto po pokalbio su Rob ir jo mergina Ellecia nurimo.

2018 m. Ellecia dalyvavo Layla Martin sekso, meilės ir santykių programoje, siekdama tapti moterų seksualinio gyvenimo trenere.

Tačiau besimokydama ji pastebėjo, kad žmonės jos klausinėja apie poligamiją.

„Jie dažniausiai klausė patarimų apie dabartinius jų santykius. Daugelis žmonių sakė, kad norėtų daryti tai, ką darau aš, bet nežinojo, kaip“, – atskleidė moteris. Todėl baigusi kursus Ellecia nusprendė tapti santykių trenere. Ji, pasinaudodama savo gyvenimo patirtimi, pataria kitiems.

„Manau, kad monogamija yra visiškai normali santykių struktūra, tinkanti daugumai žmonių. Aš pasisakau už tai, kad žmonės pasirinktų tai, kas tinka jiems ir jų partneriams“, – sakė Ellecia.


Rašyti komentarą...
M
Mauricija
2021-06-05 22:57:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko čia brukate tokius šlykštalus
Atsakyti
-3

V
VICKA
2021-06-05 18:42:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
P Y D A R A S A I,D E G R A T A I ir DEBYLU TAUTA ta lietuvos PROEEEBALTYJA
Atsakyti
-5

T
Tas
2021-06-05 18:55:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trise, o ne tryse.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų