Vaiką „žiauria dovana“ norėjusi pamokyti mama susilaukė baisios reakcijos

Artėjant Kalėdoms dovanų tema yra tiesiog neišvengiama. Tačiau kai kuriais atvejais paprasta diskusija virsta tikrai priekaištų ir kritikos lavina. Tuo įsitikino viena mama, uždavusi klausimą apie tai, ar ji blogai besielgiantį vaiką gali pamokyti atitinkama dovana, rašo mirror.co.uk.

12

Mamų forume „Mumsnet“ artėjant gražiausioms šventėms viena vartotoja uždavė klausimą, ar kalėdų dovanas nepaklusniam vaikui būtų galima paversti pamoka.

„Turint omeny, kad daugelis mūsų prieš šventes vaikus motyvavo būti gerais, nes kitaip jie negaus dovanų, ar nereiktų išpildyti savo žodžių? Ar būtų neprotinga po eglute vaikui palikti gražiai įpakuotą bulvę su prierašu, kad „Tai būtų buvusi kitokia dovana, jei tavo elgesys būtų buvęs geresnis“ “.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dovana pagal Zodiako ženklą

Toks motinos klausimas sulaukė labai aršios kitų forume diskutuojančių asmenų reakcijos. Moterį užklupo tikra kritikos banga su jautriais pavyzdžiais iš patirties.

„Neprotingai žiaurus sprendimas – Kalėdų senelis neturėtų būti naudojamas kaip įrankis traumuoti vaiką“, - rašė vienas forumo lankytojas.

REKLAMA

„Tai gali „suveikti“ - vaikas visada atsimins bulvę ir po kelerių metų supras, kad su juo tu pasielgei žiauriai“, - mamą įspėjo kitas diskusijos dalyvis.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dovanų pakuotės

Dar viena moteris, pasivadinusi SylviaTietjens, viešai pasidalino ir savo patirtimi – su ja kažkada buvo panašiai „pajuokauta“.

„Kalėdų rytą atidariau man skirtas dovanas ir jose radau popierinių nosinaičių, pupelių skardinę ir senų rūbų, kurie buvo įpakuoti iš naujo. Visi manė, kad tai labai juokinga. Man nebuvo juokinga ir mane tai liūdina iki šiol“, - rašė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų