Vaiką krūtimi maitinusią mamą išvarė iš restorano: vadovas ją išvadino gyvuliu

Ruby Meeden ir jos vyras Aaronas su naujagimiu ir vyresniuoju vaiku nuvyko papietauti į vietinį restoraną, tačiau jie buvo paprašyti „niekada nebegrįžti“.

Moteris tvirtino, kad jos paprašė palikti restoraną ir „niekada negrįžti“ po to, kai jame žindė savo naujagimį. Ruby Meeden ir jos vyras Aaronas nusprendė pristatyti naujagimį Rhet savo šeimai jų mėgstamame vietiniame restorane.

Kai jie atvyko, Rhet buvo labai alkanas, todėl Ruby bandė diskretiškai pamaitinti kūdikį, nusisukdama į sieną. Deja, jie tvirtina, kad prisistatė restorano savininkas ir paprašė išeiti, rašo dailystar.co.uk.

Moterį išvadino gyvuliu

Aaronas paklausė, kodėl jie išvaromi, tačiau savininkas iš Vašingtono nepaaiškino ir tiesiog liepė jiems niekada negrįžti. Tačiau pranešime, išsiųstame porai internetu, restorano savininkas pavadino Ruby „gyvuliu“.

Aaronas socialiniame tinkle „Facebook“ paaiškino, kas nutiko, ir pridėjo grubios žinutės kopiją. Jis rašė: „Šį vakarą mums buvo liepta išeiti iš restorano ir niekada negrįžti, po to, kai 45 minutes sėdėjome prie stalo ir laukėme kol mus aptarnaus su savo šešerių metų dukterėčia ir dvejų metų sūnumi.

Priežasties nenurodė, tad palikome atsiliepimą internete. Tada savininkas parašė, kodėl mus išvarė. Matyt, jam kilo problemų dėl to, kad mano žmona žindė trijų dienų sūnų. Žmona pasijuto siaubingai. Niekada ten nebegrįšime ir labai tikiuosi, kad iš tikrųjų kažkas pasikeis“.

Tačiau restorano savininkas atsakė į Aarono atsiliepimą: „Dėkoju, daugiau niekada nesinešk savo žindomų vaikpalaikių. Mano restoranas, mano taisyklės. Būkite kaip padorūs žmonės, ne kaip gyvuliai, viskam yra savo vietos, o ši vieta nėra skirta žindyti savo vaikus, atsiprašau“.

Vėliau Aaronas paskelbė apie tai, kas jiems nutiko jų bendruomenės puslapyje, todėl dvi dešimtys mamų protestavo prie restorano. Protestuotoja Megan Stevens žiniasklaidos atstovams sakė: „Jis turės vienaip ar kitaip atsakyti už tai, nes neteisėta išvaryti moterį už tai, kad ji žindo savo kūdikį“.


Rašyti komentarą...
Žinda
2021-09-22 11:01:14
Pranešti apie netinkamą komentarą

moteriškei reikėtų žinoti ir vietą, ir laiką, kada užsiimti jauniklių žindymu...
Atsakyti
-28

M
Mama
2021-09-22 11:40:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai žmonės pamiršta kur jie randasi ir kokioje aplinkoje,tada taip irgaunasi.Juk gamtinius reikalus atlikti eini i tualetą.
Atsakyti
-12

m
mili
2021-09-22 13:21:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal susireikšminusiai superinei reikėtų skirti " kortas " kur su žindukliu valkiotis? Restoranas, tai ta vieta kur ateina žmonės ramiai pabendrauti, dažnai ir dalykius reikalus spręsti, o ne benkartų žviegimo pasikalusyti.Gal kuriai mamašai prišikti sovo bambini pampersai kvepia, bet kitiems, tai tikraine...
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų