REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jei ieškote būdo, kaip pašalinti skalbimo priemonių dėmes iš drabužių, valymo ekspertai turi jums gerą patarimą tereikia baltojo acto ir vandens.

Jei ieškote būdo, kaip pašalinti skalbimo priemonių dėmes iš drabužių, valymo ekspertai turi jums gerą patarimą tereikia baltojo acto ir vandens.

REKLAMA

Kai kurias dėmes gali būti labai sunku pašalinti iš drabužių, o be maisto dėmių ir kitų nešvarumų net skalbiklis gali subjauroti jūsų drabužius, rašo mirror.co.uk.

Jei skalbimo priemonė palieka žymes ant drabužių, kaip išspręsti šią problemą? Nesukite sau galvos, nes valymo ekspertai dosniai dalijasi geriausiais patarimais!

Skalbimo priemonės dėmių priežastimi gali būti perkrauta skalbimo mašina arba  per kietas vanduo ir netinkamai ištirpstanti skalbimo priemonė. Dėl to ant skalbinių gali susidaryti mėlynos arba baltos dėmės, o tekstūra tapti šiurkščia ir standžia.

Tereikia baltojo acto

Valymo ekspertai iš Whirlpool papasakojo, kaip išvengti, kad šios dėmės netaptų nuolatine bėda – tam tereikia baltojo acto.

REKLAMA
REKLAMA

Jie paaiškino, kad baltasis actas yra „lengvas“ būdas pašalinti skystos skalbimo priemonės paliekamas dėmes. Baltasis actas kainuoja mažiau euro.

Ekspertai sako: „Jei skalbimo priemonė nepakankamai išskalaujama, gali atsirasti dėmių ant skalbinių. Laimei, pašalinti tokio tipo dėmes gana lengva.

REKLAMA

Sumaišykite vonelėje vieną puodelį baltojo acto ir ketvirtadalį puodelio vandens. Įdėkite skalbinį, kai jis sušlaps, patrinkite suteptą drabužio dalį kad atlaisvintumėte skalbiklį. Leiskite drabužiui pamirkti iki vienos valandos, tada vėl įdėkite jį į skalbimo mašiną atskirai, arba su keliais skalbiniais“.

 

Ekspertai pasidalino dar keliais patarimais: neperpildykite skalbimo mašinos, nes skalbiniams reikia vietos, kad skalbimo priemonė galėtų pasišalinti iš audinio. Po to ištraukite rūbą ir patikrinkite. Jei dėmė vis dar yra, pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų