Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lauren Clutter pasidalino tobula gudrybe, kaip nuo kūno nuvalyti smėlį po dienos paplūdimyje, ir viskas, ko prireiks – tik kūdikių pudra ir kojinė.

Lauren Clutter pasidalino tobula gudrybe, kaip nuo kūno nuvalyti smėlį po dienos paplūdimyje, ir viskas, ko prireiks – tik kūdikių pudra ir kojinė.

REKLAMA

Orams šylant, vis daugiau žmonių patraukia prie jūros. O jei jums pasisekė ir gyvenate netoli paplūdimio, puikiai žinote, kad leisti laiką prie jūros smagu, tačiau kaip nuvalyti smėlį nuo kojų tampa tikru galvos skausmu.

Tačiau vienos „TikTok“ mamos dėka jums nebereikės sukti galvos dėl smėlio, nes ji sugalvojo tobulą gudrybę, kaip iki paskutinės smiltelės nuvalyti smėlį nuo kūno, rašo mirror.co.uk.

Smėlį pašalina greitai ir paprastai

Lauren Clutter sakė, kad kūdikių pudra puikiai pašalina smėlį nuo kūno, tačiau ją gali būti nepatogu naudoti, ypač jei prie jūros pučia vėjelis.

Tam, kad būtų paprasčiau, ji pasidalino paprasta gudrybe pripilti kūdikių pudros į kojinę, kurią paskui galite naudoti tam, kad nuvalytumėte smėlį nuo kūno.

REKLAMA

Mažos skylutės kojinės medžiagoje leidžia pudrai byrėti pro tarpelius, tačiau taip išvengiama netvarkos, kuri atsiranda naudojant tik kūdikių pudrą.

Savo vaizdo įraše, ji sakė: „Viena iš mamų gudrybių, kurią, manau, visi žinote, yra naudoti kūdikių pudrą tam, kad nuvalytumėte smėlį po dienos paplūdimyje, tačiau visur būna netvarka.

Ar žinojote, kad galite įberti pudros į kojinę? Pudra joje išsilaikys, o kojine galėsite trinti visas kūno vietas, kad nubyrėtų smėlis.“

@lauren.clutter Save this for your next trip to the beach 🏖 #momhack #momhacks #momcontent #MakeASplash ♬ Summer - Calvin Harris

Nuomonės išsiskyrė

Vaizdo įrašo komentatoriai neturėjo vieningos nuomonės apie šią gudrybę – vieni gyrė už novatorišką idėja, o kiti sakė, kad tai atrodo kaip laiko švaistymas, kai smėlį galima nuplauti vandeniu arba nuvalyti be kūdikių pudros.

Vienas žmogus rašė: „Nežinojau apie tai, tai pakeis mano gyvenimą. Ačiū!“

Kitas pridūrė: „Ačiū. Turiu tris vaikus ir vienai keliaujant su jais prie jūros viskas bus daug paprasčiau.“

Tačiau kitas vartotojas nesutiko ir teigė: „Tiesiog nubraukite smėlį ranka arba nuplaukite“.

„Arba galite tiesiog palaukti, kol pėdos nudžius ir smėlis pats nubyrės“, – rašė ketvirtasis.

Kiek išradimų Dieve, Dieve. Viskas toms babcems šlykštu, viskas jas erzina. Toks dabar laikas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų